in

Yeni Tasarımım: Ayşegül Salihoğlu Parti Organizasyon

Merhabalar arkadaşlar,

Canlı ve yepyeni bir tasarım çalışmasıyla karşınızdayım. Bugün sizlere tanıtacağım yeni web tasarımım, Ayşegül Salihoğlu isimli, çiçeği burnunda bir kadın girişimcimize ait.

Ayşegül hanım benimle iletişime geçtiğinde kişisel bir blogu olduğunu, ancak blogunun tasarımını değiştirmek istediğini belirtti. Bir yandan yeni girişeceği doğumgünü partisi organizasyonları işinin de tanıtımını yapmak istiyordu. Yeni tasarımımızda hem vereceği organizasyon hizmetlerinin içeriğini anlatmayı, hem de okurları ve müşterileriyle iletişimi sağlayacak kişisel bir dokunuş olan blogunu vurgulamayı hedefledik.

Daha önce kendisi için doğumgünü organizasyonlarıyla ilgili bir banner tasarlamıştım ve çok memnun kaldığını söylemişti. Bu bannerın tasarımında kullandığımız renkleri ve tarzı yeni site için de kullanmayı düşündük. Ortaya rengarenk, cıvıl-cıvıl bir çalışma çıktı.

Ayşegül hanım’a yeni giriştiği organizasyon işlerinde başarılar diliyorum. Sitesini aysegulsalihoglu.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, web tasarımı sürecinde aldığım ekran görüntülerinden bazılarını sizinle paylaşmak istiyorum:

Websitesinin giriş sayfası

Aysegul Salihoglu - giris sayfasi

Blogun giriş sayfası

blogbeforeafter

Blogun iç sayfası

Aysegul Salihoglu - blog sayfası after

Siz de ilk defa blog/websitesi açacaksanız ya da mevcut blogunuzun/websitenizin yeni bir yüze ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız lütfen tasarım sitem FireFrog Creative‘den benimle iletişime geçin. Sizi beğeneceğiniz bir tasarıma ulaştırmaktan memnuniyet duyacağım.

Sevgiler

Tanla

Yakın dönemde tasarladığım diğer bloglara ait yazılarım: Falname, Bir Annenin Renkleri, Çoluklu Çocuklu, Güncel Anne

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

falname thumb

Yeni Projemden Gözlerinizi Alamayacaksınız: Falname Yayında!

‘Kadınları Memnun Etmenin Yolu İndirimden Geçer’ Diyorsanız mompery.com’a Mutlaka Uğrayın!