in

Yeni Tasarımım 2 Cities 1 Woman Yayında…

Ta-taaa! İşte yepyeni, tazecik bir blog tasarımıyla karşınızdayım. Bugün taaa Almanya’lara misafir olacaksınız. Size İstanbul’dan Bremen’e uzanan hikayesiyle Zeynep’i ve yeni blogu “2 Cities 1 Woman“ı tanıştırmak istiyorum…

Zeynep ile ortak arkadaşımız Gökçe vasıtasıyla tanıştım. Zeynep blogunu tasarlatmak için yardım ararken Gökçe, sağolsun, benden bahsetmiş.❤ “Elbette!” dedim Gökçe’ye, “Yardımcı olurum.” Hemen emailleştik. İyiki de tanımışım Zeynep’i… Çok şeker, gözlerinin içi gülen, genç bir kadın ve tazecik bir anne. Minik bebiş Vera’nın annesi… Blogunun tasarım sürecinde bol bol haberleştik. Her mesajı beni gülümsetti, mutluluk verdi. Blogunun bir an önce açılması ve yeni yazılar yazma heyecanını satırlarından duyumsadım, bu da bana tıkır-tıkır, şıkır-şıkır çalışmak için istek verdi. 🙂

Aslında bu Zeynep’in ilk blogu deği. Daha önce 2 tane daha blog tutmuş. Kendini şöyle anlatıyor: “Önce kocaman plazalarda çalışan işkolik bir avukattım. Yüksek ökçelerim üzerinde ise tam bir “Sosyal Kelebek“. Sonra aşık oldum, Ale’ye… Evlendim. İstanbul’u bıraktım, Bremen’e taşındım. Bir de baktım “Domestik” olmuşum. Sonra ise anne… Vera’nın annesi… Hepsini çok sevdim ama en çok anne olmayı, en çok Vera’yı. Sonra yine yazmak istedim, yazmak ve paylaşmak. Ve işte karşınızdayım, iki şehirden Zeynep…”

Çalışmaya başlarken yeni blogu için vizyonundan bahsetti Zeynep. Bol fotoğraflarla desteklenmiş, sade, minimal bir görüntü yakalamak istediğini söyledi. Minimal deyince canıma minnet. Zira ben de minimal tasarımları çok seviyorum. Sonunda beyaz zemin üzerine siyah yazılarla desteklenmiş ve fuşyanın da vurgulayıcı renk olarak kullanıldığı bir görünümde karar kıldık.

Zeynep, 2 Cities 1 Woman’da bebek, anne, dekorasyon, güzellik, moda, yemek, seyahat ve kişisel notlar olmak üzere pek çok değişik konuyu ele alıyor. Tasarım sürecinde yazılarını okuma şansı buldum. Hem samimi, hem esprili, hem de okuması zevkli bir dili var… Yazılarının müptelası olacağınıza inanıyorum. O nedenle hemen şimdi bir tıkla 2 Cities 1 Woman‘ı ziyaret ederek email bültenine üye olabilirsiniz. Zeynep ayrıca sosyal ağlarda da aktif olarak yer alıyor. Facebook, Twitter ve özellikle Pinterest hesaplarını takip etmenizi şiddetle öneririm. Kişisel bakım, şıklık, gezilecek-görülecek yerler anlamında güzel ipuçları elde edebilirsiniz. Üstelik önerileri hem Türkiye hem de Almanya’dan… Eeee, bundan iyisi can sağlığı 🙂

Satırlarıma burada son verirken, her zaman olduğu gibi, web tasarımı sürecinde aldığım ekran görüntülerini sizinle paylaşmak istiyorum. Fotoğrafların üzerine tıklayarak daha büyük versiyonlarını görebilirsiniz.

header

home

Siz de ilk defa blog/websitesi açacaksanız ya da mevcut blogunuzun/websitenizin yeni bir yüze ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız lütfen FireFrog Creative tasarım sitemden benimle iletişime geçin. Blogunuzu/websitenizi beğeneceğiniz bir tasarıma ulaştırmaktan memnuniyet duyacağım.

Yakın dönemde tamamladığım tasarım projelerine ait yazılarım için Web Tasarım linkime göz atabilirsiniz.

Sevgiler

Tanla

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
 1. Merhaba,
  Görünce ne kadar mutlu oldum anlatamam. Bir kez daha çok tesekkur ederim, harika bir tasarım oldu. Çalışma sürecimiz benim için kesinlikle çok keyifli, rahat ve aynı zamanda profesyoneldi. Tekrar ellerinize sağlık ve bu güzel satırlar için de kocaman bir tesekkür.
  Sevgilerimle,
  Zeynep

  • Rica ederim Zeynepcim,
   Blogunun üzerinde çalışmak benim için de büyük bir keyifti.
   Sana güzel bloglamalar ve bol okurlar dilerim.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adile Naşit

Türk Annesinin Faziletleri ve Hataları

post partum depression

Lohusa Bunalımı, Geçim Sıkıntısı, Hayatın Ta Kendisi…