in

Yeni Projem Güncel Anne Yayında!

Biliyorsunuz asıl işim dijital tasarım. Websitesi, blog, forum gibi web tasarımları; kitap kapağı, broşür gibi grafik tasarımları ve logo, kartvizit, online bülten gibi kurumsal tasarımları içeren dijital tasarım çalışmalarımı FireFrog Creativemarkası altında yürütüyorum.

Bugün sizlere bir müddettir üzerinde çalıştığım bir projeden bahsetmek istiyorum: Güncel Anne Blogu.

Aslen pediatri uzmanı bir doktor olan Güncel Anne, blogunda anne ve çocuk sağlığı konularıyla, kendi annelik tecrübelerini paylaşacak. Blogun en güzel yönlerinden biri “Güncel Anne’ye Sor” adında ve okur sorularını yanıtlayacağı bir bölümü olması. Ayrıca forum fonksiyonu da okurların birbirleri arasında fikir paylaşımını ve Güncel Anne’ye sormak istedikleri soruları destekleyecek.

Sıcak, temiz, samimi ve canlı temasıyla okurların hoşuna gideceğini umduğum bu blogun tasarım süreciyle ilgili birkaç ekran görüntüsünü sizinle aşağıda paylaşmak istiyorum. Fotoğrafların üzerine iki kere tıklayarak daha büyük boyutlarını görebilirsiniz.

Güncel Anne’ye blog dünyasına hoşgeldin diyorum. Siz de blogunu ziyaret edip merhaba demek isterseniz tık-tık

Güncel Anne Logo – Before/After

Güncel Anne - Before/After2

Güncel Anne - Before/After

Gördükleriniz hoşunuza gittiyse, “Benim blogum/websitem de keşke böyle olsa” diyorsanız ya da “Ama benim bir blogum bile yok ki…” diyorsanız FireFrog Creative.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yumurta kabuğu ve zeytin

Ben Bunları Yapacak Kadın mıydım?

20.AY

Bebek Gelişimi: 20.Ay