in , ,

Video: Can Kütüphanede

Bugün Can ile beraber semt kütüphanesine gittik. Biz kitaplara bakarken minik beyefendi sıkılınca onu içinde oturduğu pusetinden azad ettik. Bakın Can kütüphanede ne yaramazlıklar yaptı?

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Bayıldım ya en çokta kuzeyin elini itmesi süper…çocuk görünce arkasından gitmesi :)) yerim ben pamuğu çok tatlı olmuş maşallah….

  2. Tatlım benim nede güzel dağıtmış ortalığı.Bırakın kendi yürüsün artık.Kitaplar ilgisini çekmedimi?

  3. o kadar uzun uzun güldümki, gözlerimden yaşlar geldi :)) Bende az önce evden işe geldim ve sabah sabah Ataberkin bütün enerjimi nasıl bitirdiğini yanımdaki arkadaşıma anlatıyordumki, Can’ı seyretmeye başlayınca “hepsi aynı demekki” dedim içimden. Maşallah çok tatlı, özellikle yürüyüş kısmı bir harika. Bizde emekleme yok direk yürüme ve koşma var ve bu daha yorucu gerçekten :))) ama yinede herşeye değer diyorum…

    • Haklısın Tuğba. Geliştiklerini görmek öyle güzel ki, ardından dağınıklıkları toplamışız falan bunların hepsi unutuluyor. Biz de Can’ın desteksiz olarak kendi başına yürüyeceği günleri merakla bekliyoruz. Gün geçtikçe daha çok pratik yapıyor ama henüz o aşamada değil. Herkes “sen bir de yürümeye başlayınca gör” diyor… Bakalım başımıza neler gelecek. Herhalde kütüphanede taş taş üstünde kalmaz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BebekveBen indirim

E-bebek’te İndirim

Mila’nın Gündüz Düşleri