in

Turkcell Blog Ödülleri Oylaması Başladı! Desteklerinizi Rica Ediyorum!

Sevgili okur!

Nisan 2011’den bu yana hemen her gün yeni bir yazı ile evlerinize konuk oluyorum. Minik oğlum Can’ın maceralarına ve bebek bakımı ile ilgili yazdığım yazılara ilgi gösterdiğiniz, yorumlarınızla yazılarıma değer kattığınız için çok teşekkür ederim. Ben de blogum aracılığı ile hem mevcut arkadaşlarım ile iletişim kurma, hem de yeni arkadaşlar edinme şansını bulduğum için çok mutluyum. Annelik, ebeveynlik çok özel bir macera. Paylaştığımız konular ile düşünüyor, eğleniyor ve en önemlisi bu macerada yanlız olmadığımızı duyumsuyoruz.

Bugün sizden bir ricam olacak. Bebek ve Ben blogum ile “Aile Kategorisi”nde yarıştığım 2011 Turkcell Blog Ödülleri’nde oylama süreci nihayet başladı. Tahmin edeceğiniz gibi, Bebek ve Ben’i oylarınızla desteklemenizi rica ediyorum.

Bu yarışma benim için çok özel. Çünkü ilk defa Bebek ve Ben’in içeriğine uygun bir kategoride yarışıyorum. Aile kategorisinde çok güzel bloglar var. 3 tane de oy hakkınız var. Blogları inceleyip sevdiğiniz diğer bloglara da oy vermeyi ihmal etmeyin. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

Nasıl Oy Vereceksiniz?


Ah! Demek bana oy vereceksiniz. Gerçekten çok utandım ve sevindim. Oylama süreci şöyle işliyor:

 1. KAYIT:  https://www.blogodulleri.com/Hesabim/KayitOl  adresine girerek birkaç basit bilgiyi doldurup, “devam et” butonuna basın.
 2. HESAP DOĞRULAMA: Formun ikinci sayfasında, cep telefonunuza gelen kodu girerek hesabınızı doğrulamanızı isteyecekler. SMS’in gelmesi 2-3 dakika sürmektedir. Hemen gelmediyse, biraz bekleyin. Çünkü onay kodunu 3 defa gönderttikten sonra sistem kitleniyor ve başka bir form doldurmanız isteniyor. Bu arada SMS mesajı ücretsiz. Hesabınızı doğruladıktan sonra oy vermeye hazırsınız.
 3. OYLAMA: https://www.blogodulleri.com/Ara/963 adresine giderek “oy ver” butonuna basın. Alternatif olarak, Bebek ve Ben’i Aile Blogları kategorisinin 1. sayfasında da (https://www.blogodulleri.com/Kategoriler/Aile-Blogları/1) bulabilirsiniz. Ya da sitenin sağ üst köşesindeki “Blog Ara” bölümüne “Bebek ve Ben” yazarak da arama yapabilirsiniz.
 4. KONTROL:  https://www.blogodulleri.com/Voter/OyVerdiklerim sayfasına girerek Bebek ve Ben’e oy verdiğinizden emin olabilirsiniz.

Oylama sürecinde bir sorun yaşarsanız bana bilgi verebilirsiniz.

Ben ve oğlum Can destekçilerimize ayırdıkları zaman için teşekkür ederiz.

Sağlıcakla kalın.

Tanla @ {BebekveBen.com}

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
 1. Merhaba, ben sizin bloğunuza oy verdim ama ben de hobi bloğu olarak adayım yani zaten kayıt olduğum için vermek sorun değil. Ama bence sıfırdan kayıt olacaklar için çok uzun bir yol seçmişler. Kim bu kadar işlemi göze alıp oy verecek merak ediyorum. Başarılar:)

  • Çok teşekkür ederim Semi.

   Haklısın. Oy verme süreci biraz karışık. Umarım önümüzdeki yıllarda daha düzelmiş olur.

   Ben de senin blogunu bu vesile ile tanımış oldum. Dondurma çubuklarından yaptığınız bebeklere ve taş boyama aktivitesine bayıldım.

   Çevremizdeki yan ürünleri değerlendirerek yeni bir şey üretme fikrini zaten her zaman severim. Benim de oylarımdan biri sana.

   Sevgiler

 2. Tanla’cım merhaba,

  Oyumu verdim. Arkadaş kategorisinden değil, blogunu gerçekten çok beğendiğim için oyum zaten senindi :))

  Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rahim Dışı Yaşamın Psikolojik Evreleri

Keçi Gibi İnatçıyım