BebekveBen.com’da anneler, çocuklar, bebekler ve hamileler gibi ilgi alanımdaki grupların kullanabileceği ürün/hizmetlerin duyurusu yapılmaktadır. Tanıtım ve reklam işleri BebekveBen.com websitesinde ve sosyal medya hesaplarında tanıtım yazıları, reklam bannerları ya da çekiliş kampanyaları şeklinde olabilir.

BebekveBen’de ürün/hizmetini tanıtmak isteyen isteyen firmaların, firma uzantılı email adresinden iletişime geçmelerini, mesajlarının içinde firmanın adını, yetkilinin adını, firma telefonunu, firma adresini ve websitesini belirtmeleri gerekmektedir. Firma dışı email adresinden gönderilen ya da yukarıda verilen bilgileri içermeyen mesajlar değerlendirmeye alınamayacaktır. Verilmek istenen reklama ilişkin olarak mümkün olduğunca detaylı bilgi verilmesi, düşünülen reklam türünün ve bütçenin belirtmesi zaman kayıplarını önleyecektir.

Tanıtım Yazıları

  • BebekveBen.com’da bizzat denenmiş ürün/hizmetler tanıtımı yapılmaktadır. Bu nedenle ürün/hizmet tanıtımı yazısı için ürün numuneleri talep edilecektir.
  • BebekveBen.com’da yayın politikasına uygun her türlü ürün/hizmetin tanıtımı yapılmakla beraber, küçük işletmeler, kadın girişimciler tarafından üretilen, doğaya saygılı, doğal, organik ürünlere öncelik verilmektedir.
  • Tanıtım yazılarında objektif bir yaklaşım izlenir. Ürün/hizmetin beğenilen yanları kadar, eksikleri ve geliştirilmesi gereken yönlerini de yazar tarafından ele alınabilir. Kimi zaman, yazı yayınlanmadan önce, firmaya ürün özellikleriyle ilgili ilave sorular sorabilir, ilave bilgiler istenebilir. Ayrıca, kimi durumlarda, ürün/hizmet numunesinin incelenmesinden sonra BebekveBen.com’un içeriğine uygun olmadığına karar verilirse, yazı yazmama yoluna da gidilebilir. Böyle bir durumda ilgili firma bilgilendirilecektir.
  • BebekveBen.com’da, içeriği tamamen anlaşmalı olunan firmalar/uzmanlar tarafından sağlanan tanıtım yazıları/reklamlar da yer almaktadır. Bu durumda, yazının içinde “Advertorial” uyarısı yapılır ve kimin tarafından yazıldığını açıkça belirtilir.

Ürün/hizmetinizin BebekveBen.com’da tanıtılmasını istiyorsanız, iletişim sayfasından talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilecektir.

Daha önce yapılan ürün/hizmet tanıtımları…

Reklam Bannerları

BebekveBen.com’da, yayın politikasına uygun olmak koşuluyla, çeşitli ürün/hizmetlere ait reklam bannerları ya da görseller yayınlanır.

Reklam bannerları günlük, haftalık, aylık, yıllık ya da reklam verenin önereceği dönemsel periyotlarda olabilir.

BebekveBen.com’da reklam bannerınızın yayınlanmasını istiyorsanız, iletişim sayfasından talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilecektir.

Şu anda yayında olan bannerlar BebekveBen.com websitesinin değişik yerlerinde görülebilir.

Çekilişler

BebekveBen.com ve sosyal medya hesaplarında, yayın politikasına uygun olmak koşuluyla, çeşitli ürün/hizmetleri ön plana çıkaran çekilişler yapılır. Bu çekilişler genellikle websitesinde/sosyal medya hesaplarında belli bir süre boyunca ürün/hizmetin tanıtımını yaparak, okurları/takipçileri çekilişe ve firmanın sosyal medya hesaplarını takip etmeye davet etmek yoluyla yapılır. Çekiliş süresinin sonunda katılan okurlar/takipçiler arasından random (rastgele) usülle kazanan belirlenerek, websitesi ve sosyal medya yoluyla duyurulur.

BebekveBen.com’la çekiliş kampanyası yapmak istiyorsanız, iletişim sayfasından talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilecektir.

BebekveBen.com’da daha önce yapılan çekilişler…

Sosyal Sorumluluk

BebekveBen.com’da sosyal sorumluluk projeleri hakkında da çalışmalar yapılmaktadır.

BebekveBen.com’da daha önce ele alınan sosyal sorumluluk konuları…

İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Tanla Bilir
BebekveBen.com
BebekveBen Facebook
BebekveBen Twitter
BebekveBen Instagram
BebekveBen Pinterest
BebekveBen YouTube