in

Similac Strong Moms Kulübü

Can`in fotoğraflarından beğendiklerimizi dün seçmiştik. Bugün daha erken bir saatte Walmart’a gidip fotoğraf bastırma işlemini gerçekleştirdik. Daha önce Can’ın resimlerini çekmek için satın aldığımız Fuji marka fotoğraf makinesinden Walmart’da kullanılmak üzere bedava 50 tane 6×4 inch’lik fotoğraf kuponumuz vardı. Bu kuponu kullanarak fotoğrafların basımlarına da ücret ödememiş olduk. Bebeğimin fotoğrafları içimizi ısıttı. Bu fotoğrafları eve gelince ayırdık ve ailemize göndermek üzere arkasına ufak notlar yazarak zarflara koyduk.

Bugün ayrıca daha önce başvurusunu yaptığım ve unuttuğum bir bebek promosyonu da posta kutusundan çıktı. Similac marka bebek mamasının internet üzerinde faaliyet gösteren Strong Moms isimli bir klübü var. Bu kulüp bebek sahibi olan aileleri biraraya getiriyor. Tabii bu arada bebek mamasının da reklamını yapmış oluyor. Bu kulübe internetten üye olunca ilerideki bebek maması satın alımlarında kullanılacak kuponlar ve bebek maması örnekleri gönderiyorlar. Bugün ulaşan postadan çıkan bebek mamaları da oldukça büyük kutulardı. Nereden baksanız 30 dolarlık bir avantaj sağladı.

Bu akşama doğru bebeğim yine gazlanıp ağlayınca kolik ilacını verdik. Şu anda sessizce uyuyor. Bebek olmak ne zormuş.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sis_kebab

Arkadaşlarla Buluşma

chicco.you.and.me

Misafirlerimizle Son Gün