in

Son Tasarımım Delidolu Anne Yayında!

Ahhh! Yeni bir blogu daha yayına açmanın dayanılmaz keyfi… Evet, tahmin ettiniz arkadaşlar… Tasarımını yaptığım son blog olan Deli Dolu Anne yayında!

Deli Dolu Anne blogunun sahibi Emine, hazır giyim bölümünden mezun ve Tuna isimli 8 yaşında bir oğlu olan bir anne… Beklenmedik bir anda ikinci bebeğine hamile olduğunu öğrenen Emine, şu anda karnında keyif yapan kızı Duru Mira’ya kavuşmak için gün sayıyor. Emine, eşi Tolga, oğlu Tuna ve kızı Duru Mira ile dopdolu olan yaşamını blogunda bizimle paylaşıyor.

Deli Dolu Anne’nin diğer bloglardan farkı ne? Şüphesiz ki Emine’nin deli dolu ve renkli kişiliği… Blogunun isminin karşılığını tam anlamıyla veren o güzel dünyası, yazılarına da yansıyor. Bir Fenerbahçe tutkunu olan Emine, kimi zaman futbol sevgisini, kimi zaman oğlu Tuna’nın pişirdiği birbirinden lezzetli kekleri, kimi zaman babasına özlemini ve kimi zaman da ilk çocuğundan seneler sonra yeniden anne adayı olmanın getirdiği düşünceleri anlatıyor. Bazen kılıktan kılığa girerek bizleri hem şaşırtıyor hem de güldürüyor. Kent yaşamında yitip giden saygı gibi sosyal kavramlara ve gündemdeki konulara da dokunuyor yazılarında… Kısacası Emine sıcacık bir insan, tam da içimizden biri…

Emine’nin blogunun önceki hali oldukça sadeydi.  Zevkli bir giyim stili olan, makyaj yapmayı ve kendine bakmayı seven Emine’nin bloguna duygusal ve dişi bir görünüşü olan bir tasarımın yakışacağını düşündüm. Bu nedenle pembe zemin üzerine siyah dantellerle işlenen çok zarif bir tasarım hazırladım. Tasarımın içine Emine’nin kişiliğinin renkli yönünü yansıtan bir unsur eklemeden de olmazdı. Bu düşünceyle yaptığım ve her biri farklı renklerle bezenmiş Deli Dolu Anne başlık yazısı çok şirin oldu.

Deli Dolu Anne‘nin yeni yüzü hayırlı, uğurlu olsun. Emine’nin blogunu en kısa zamanda ziyaret etmenizi öneririm, benden selam söylemeyi de unutmayın 🙂

Şimdi, her zaman olduğu gibi, sizi tasarım sürecinde aldığım ekran görüntüleriyle başbaşa bırakıyorum. Fotoğraflara tıklayarak daha büyük versiyonlarını görebilirsiniz.

Başlık Kısmı (Header)
headerafterAlt Kısım (Footer)
footerafterGenel Görünüş

Deli Dolu Anne Sonrası

Siz de ilk defa blog/websitesi açacaksanız ya da mevcut blogunuzun/websitenizin yeni bir yüze ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız lütfen FireFrog Creative tasarım sitemden benimle iletişime geçin. Blogunuzu/websitenizi beğeneceğiniz bir tasarıma ulaştırmaktan memnuniyet duyacağım.

Yakın dönemde tamamladığım tasarım projelerine ait yazılarım için Web Tasarım linkine göz atabilirsiniz.

Sevgiler

Tanla

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Sevgili Tanla;

    Öncelikle çok teşekkür ediyorum yazında ne güzel anlatmışsın beni.En büyük teşekkürde bloğuma yepyeni bir yüz ve renk kattığın için,çok beğendim tamamen beni yansıtan yeni bir blog olmuş..

    Teşekkürü bir borç bilirim.

    Sevgiler..

    Delidoluanne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esra Hamilelik 29.hafta

Esra’nın Hamilelik Günlüğü – 29. Hafta

good luck

Berrak’ın Hamilelik Günlüğü – 38. Hafta