in

Rengarek Çocuk Kütüphaneleri

Kitaplar, oyuncaklar, resim çerçeveleri, süsler… Ufaklığın eşyaları ne kadar çok yer kaplıyor değil mi? Çocuğumuzla beraber, çocuk odasının organizasyon ihtiyacı da büyüyor diyorsanız, buyurun birbirinden renkli kütüphane çözümlerine…

Bu kitaplıklardan pekçoğu, becerikli bir baba ve annenin bir haftasonu projesi olarak değerlendirilebilir. Yapmanız gereken tek şey, uygun ahşap malzeme, bir çekiç, bir avuç çivi ve odanızın renklerine uyumlu, toksik olmayan bir boya seçmek. Kütüphanenin devrilmemesi için duvara çivilerle sabitlemeyi unutmayın.

Kütüphaneyi inşa ettikten sonra, rafları organize etmek için küçük sepet ya da kutulardan yararlanabilirsiniz. Kütüphanenin iç ya da dış yüzeylerini kendinden yapışkanlı kağıtlar ile kaplayabilir, ya da magazin dergilerinden kestiğiniz neşeli fotoğrafları yapıştırarak süsleyebilirsiniz. Eminiz çocuğunuz yapım aşamalarını gördüğü yeni kütüphanesinden çok hoşlanacak. Haydi kolay gelsin!

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diyetisyen ziyareti

İlk Diyetisyen Ziyareti

İkea Gezisi: Başarı mı? Fiyasko mu?