in

Prima Yıldızlar Yolu Yarışması

Prima Yıldızlar Yolu YarışmasıOpps! Biraz geç kalmışım ama yine de haber vermeden geçmeyeyim dedim.

0-3 yaş arası bebekleri olanlara müjde! Prima Yıldızlar Yolu Yarışması’nda harika hediyeler kazanmak ister misiniz?

Nasıl Katılacağım?

Yarışmaya katılmak oldukça basit. 2 Ocak 2012 – 26 Şubat 2012 tarihleri arasında, aşağıdaki  adreslerinden herhangi birinden, bebeğinizin fotoğrafını yüklüyor ve bebeğinizin nasıl ailenizin yıldızı olduğunu birkaç paragrafla anlatıyorsunuz. Hepsi bu…

https://apps.facebook.com/yildizlaryolu
http://www.primayildiziniariyor.com/yildizlaryolu

Yarışma Süreci Nasıl?

Bebeğinize ait fotoğraf ve hikaye, bir hafta boyunca,  tüm kullanıcılar tarafından oylanıyor ve daha sonra jüri değerlendirmesiyle büyük ödül için yarışıyor.

Jüri gönderdiğiniz hikayeleri; anlaşılır ve düzgün bir Türkçe kullanmasına, fotoğrafların gerçekliğine, yazıların samimiyetine ve sıcaklığına ve Prima’nın bu süreçteki etkisini anlatma başarısına göre değerlendiriyor.

Prima Yıldızlar Yolu’ yarışmasına katılan kullanıcıların puanları, her hafta, haftanın 1.si seçildikten sonra sıfırlanıyor.

Ödüller Ne?

Büyük Ödül! (1 kişi) Prima Jürisi tarafından seçilen 1 bebeğin ailesine, 20.000TL değerinde eğitim fonu

5 Yıldızlı Prima Günü! (3 kişi)  Gym Boree’de uzman pedagog, güzellik uzmanları, bebek müzik ve spor eğitmenleri ve yemek aktivitelerini içeren 5 Yıldızlı Prima Günü’ne katılım

Hafta Birincileri! (8 kişi) Ariş Pırlanta’dan, bebeklerinin gerçek el izini taşıyan Pırlantalı Kolye

Önümüzde hala 6 hafta var. Şansınızı deneyin derim!

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Merhaba ben Hülya oğlum Enes Kaan Polat. Dünya demek bu kadar güzelmiş diyebildiğim BEBEĞİMİN sayesindedir. zor olduğu kadar çok güzel bi duygu olduğunu buradan paylaşmak istiyorum.Onun bi gülücüğü herşeye bedel inanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mozart

Ben Bu Şarkıyı Bir Yerden Tanıyorum

Can Önlüğünü Yiyor

Can’ın Bebeksi Halleri