in

Misafirlerimiz Geliyor!

kavusma

Gündüz market alışverişi ve öğlen yemeği için dışarı çıktık. Bu akşam gelecek olan misafirlerimiz için buzdolabımızı doldurduk. Can dışarıda durduğumuz süre boyunca uslu durdu. Eve kadar ağlamadan dayandı ve hatta evde yemek pişirmeme ve ortalığı toplamama da izin verdi. Bence dışarıya çıkıp temiz hava almaktan hoşlanıyor. Arabanın motor sesi de uykusunu getiriyor. Keşke böyle hergün dışarı çıkma şansımız olsa… Ancak hafta içi Kuzey işten döndükten sonra yemek ye ve dinlen derken dışarıya çıkmaya halimiz kalmıyor.

Bugün Can`in babaanne, dede ve halası Florida’dan geldi. Bir müddettir sessiz olan evimize bir ses, bir renk geldi. Halası Can’ı ilk defa görüyor. Çok sevdi. Babaanne ve dedesi ise büyümüş buldular. Can misafirleri için ilk defa keten gömleğini ve kanvas pantalonunu giydi. En küçük boy pantalonu giydirmeme rağmen içinde kayboldu bebeğim.

Can’a uzaktaki arkadaşlarımız armağanlar göndermişler. Armağanlar için onlara çok teşekkür ediyoruz. Yeni cicileri ilk giymeden önce yıkanmak üzere çamaşır sepetine koyduk.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doktor

Doktor ve Emzirme Uzmanı

aile boyu banyo

Aile Boyu Banyo