BebekveBen.com 2011 senesinde kurulmuş, içeriğinde hamilelik ve doğum, hamilelik günlükleribebek, çocuk, annelikürünler, yurtdışında yaşamseyahatyemek, eğitimsağlık, okur mektupları gibi hayatın içinden 43 farklı konunun ele alındığı çok yazarlı bir fikir platformudur.

BebekveBen, ismine ilham kaynağı olan “Bebek”ten ve yüzü o bebeğe dönük ebeveyni temsil eden “Ben”den doğmuş olup, zaman içinde eklenen pek çok konusuyla bugün çok daha geniş bir okur kitlesine hitap etmektedir.

Sıradışı Aileler yazı dizisiyle nadir görülen çocuk hastalıklarıyla yaşayan aileleri, Dünyayı Kucaklayan Anneler yazı dizisiyle dünyanın dört bir yanına dağılmış anneleri, Kadın Hikayeleri ile anlatılmaya değer yaşamları konuk etmektedir. Okur Mektupları köşesinde içimizden ailelerin, hayatın içinden sorularını yanıtlanmaktadır.

Sürekli yazarlar ve konuk yazarlar uzmanlık / ilgi alanlarındaki yazılarıyla BebekveBen’i zenginleştirmektedir. GıybetGirl köşesi okurların sansürsüz ve anonim olarak duygu ve düşüncelerini paylaştığı alanımızdır.

Düşünen, sorgulayan, topluma, insanlığa duyarlı, söyleyecek sözü olan tüm bireyleri BebekveBen’de kucaklıyoruz. Sessiz kalmayın! Okuyun, yazı ve yorum yazın, paylaşın… Aramıza hoşgeldiniz!

Tanla Bilir
BebekveBen.com
Kurucu ve Yazarı

facebook.com/bebekveben
instagram.com/bebekveben
twitter.com/Bebek_ve_Ben
pinterest.com/bebekveben
E-mail: Mesajlarınızı İletişim sayfasından gönderebilirsiniz.