in

Günün Sürprizi

Günün sürprizi çifte banyo oldu. Nasıl oldu derseniz…Bugün Kuzey işten gelince saat 8pm gibi Can’ın rutin banyosunu yaptırdık. Bebeğimizi güzelce temizledik, yeni cicilerini giydirdik. Daha sonra gece 10pm’de bebeğimi emzirdim. Emdikten biraz sonra artık aşina olduğumuz “pooort” sesi gelince koştura koştura altını açtık. Tabii yine kocaman bir kaka yapılmıştı. Tam herşeyi temizledik ve altını kapatmak üzere iken maalesef kocaman bir çiş geldi. Hazır olmadığımız için de bebeğimizin başı dahil tüm üstü güzelce ıslandı. Tabii bu durumda bize tüm elbiselerini soyup Can’ı bir defa daha yıkama vazifesi düştü. İşte böyle…

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Hahahah! Benim ilk çocuğum da erkekti. Ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum. İkincisi allahtan kız oldu da çiş kazalarından bir nebze olsun kurtulduk. Sağlıkla büyütmenizi dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebeklerle Oynama Fikirleri

Bebekler Dolaşmayı Sever