in

Can Moda Canavarı: Erkek Bebeklerde Bahar Modası

Merhaba bahar!

İstanbul’da hava vuuu! yapmaya devam etse de, bahar koleksiyonları çoktan raflarda yerini aldı. Bu yazımda, çeşitli kaynaklardan sizler için derlediğim erkek bebek kıyafetlerini bulacaksınız. Kız bebeğiniz için bahar kıyafetleri ise bu yazımda….

Pantalon
Bu havalı ten rengi pantalon Gwen Stefani’nin Target için hazırladığı Harajuku Mini isimli çocuk koleksiyonundan. 2011 yılının Kasım ayında mağazalara gelen koleksiyon, o tarihten beri benim favorilerim arasında. Harajuku Mini genellikle Japon modası çizgilerine sahip olsa da, kıyafetlerde yoğun bir punk havası da görülmüyor değil. Sizin için seçtiğim bu %100 pamuklu pantalon, oğlunuzun dolabının vazgeçilmezleri arasına girmeye aday. Yandan ve önden iki ceple süslenmiş pantalonun üzerindeki boya desenleri, minik kazaları da başarıyla saklıyor. Bundan iyisi can sağlığı. ($20)

Tişört
Son birkaç yıldır LC Waikiki’de bulduğum parçalar hem kalite hem de fiyat yönünden beni memnun ediyor. İşte size pekçok kıyafetle uyum sağlayacak klasik bir üst. %100 pamuklu olan kırmızı-siyah çizgili tişört, uzun kollarıyla ideal bir geçiş mevsimi kıyafeti. (9,90TL)

Ayakkabı
Zara Kids’den beğendiğim kırmızı ve taba karışımı bu ayakkabı, kıyafetimizin mükemmel bir tamamlayıcısı. %100 deri olan bu şık ayakkabı, kuru ve pamuklu bir bezle kolayca temizlenebiliyor. (79,95TL)

Şapka
“Aman da benim oğlum pek havalıdır!” diyorsanız kıyafetinizi bir şapkayla tamamlamayın! Yine Zara Kids’den seçtiğim %100 pamuklu kot şapka, makinada 30 derecede yıkanıyor.(29,95TL)

erkek bebek bahar modası

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bebek yemiyor

Klasik Anneyle Postmodern Anne Çocuk Besliyor

Can Moda Canavarı: Kız Bebeklerde Bahar Modası