in

BebekveBen.com 2 Yaşında!

bebekveben.com 2 yaşında

2 sene ne kadar da çabuk geçti! Oğlum ile beraber büyüyen ve adeta ikinci çocuğum gibi olan BebekveBen.com blogum bugün iki yaşında. Bu vesileyle blogumla ve genel olarak yaşantımla ilgili olarak geçtiğimiz sene içinde beni mutlu eden olayları sizlerle paylaşmak istiyorum:

BebekveBen bir yıl içinde büyüdü, olgunlaştı. Beslenme, Bebek Gelişimi, Sağlık, Güvenlik, Uyku, Tuvalet gibi çocuk bakımının pek çok alanında yazdığım yazıların sayısı 500’ü aştı. Geçen sene içinde blogumda bazı yeni bölümler açtım: Hoşunuza gideceğini umduğum duygusal ve neşeli yazılarımı topladığım Şu An bölümü, okurlarım tarafından önerilen Bebek İsimleri Listesi ve sizlerden gelen soruları yanıtladığım Okurlardan Gelenler bölümü ilk anda aklıma gelenler…

BebekveBen’de yayınladığım yazıların ilgi görmesi üzerine Milliyet Pembe Nar, Bebek ve Çocuk bölümünde yazma konusunda teklif aldım. Hala da yazmaya devam ediyorum.

Yayınladığı kaliteli yazılarla anne ve çocuk dünyasının gündemini belirleyen Alternatif Anne‘de yazarlığın yanısıra webmasterlık işime devam ediyorum. En son sitemizi yeni yüzüne kavuşturmuş olmaktan dolayı çok heyecanlıyım.

Alternatif Anne’nin kurucusu Gülüş Türkmen’in Anneliğin Ötesinde kitabında Ekolojik Ebeveynlik üzerine yazdığım bölümle küçük de olsa bir katkım olmasından sevinç duyuyorum.

Büyük bir keyifle yaptığım web tasarım işlerime devam ediyorum. Tasarladığım sitelerin ve blogların beğenilmesi ve takip edilmesi bana gurur ve mutluluk veriyor. Elbette bunda kendi alanlarında kaliteli yazılar üreten arkadaşlara hizmet verme şansını bulmuş olmamın da payı büyük.

Benim için en mutluluk verici olaylardan biri de BebekveBen.com’u takip eden okurlarımın sayısının gün geçtikçe artması. Geçen sene bu satıları yazarken 340 Facebook takipçim ve 390 Twitter takipçim varken, şu anda 860 Facebook ve 1625 Twitter takipçisine ulaşmış olmak inanın beni çok mutlu ediyor.

Blogumu okumaya değer bulduğunuz, güzel yorumlarınızla yazma şevkimi artırdığınız, sorduğunuz sorularla araştırma ve öğrenme isteğimi beslediğiniz, ve gönderdiğiniz içten emaillerle dünyanın güzel insanlarla dolu olduğunu her gün hatırlattığınız için gönülden teşekkür ederim.

Son olarak, yaptığı türlü bebekliklerle bloguma ilham veren oğluma, desteğini ve sevgisini her zaman hissettiğim eşim Kuzey’e, başta en sadık takipçim annem olmak üzere tüm aileme, aile kadar yakın olmak için kan bağı gerekmediğini duyumsatan teyzelerime ve arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim.

İyi ki varsınız…

Sevgiyle

Tanla

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Blogunuzda daha nice 2 yaşlara ulaşmanızı dilerim güzel paylaşımlarınız için teşekkürler. Sevgilerle .

  2. Canımın içi doğru söylüyorsun,yazılarını büyük bir merak ve zevkle takip ediyorum.Başarılarının devamını,diler,sana ilham veren Can,ın ,destek olan Kuzey in ve senin gözlerinizden öperim.Sağlık ve mutlulukla kalın.

  3. Blogunun yeni yaşını gönülden kutlarım Tanlacım. İyi ki seninle tanıştım. Yazılarını takip ediyordum zaten ama şimdi bir bakıma blogumun yeni görünümünün “web annesi” sayılırsın 🙂 Bilgi dolu, eğlenceli, hoş sohbet daha nice yazılarını okuyacağımız nice seneler diliyorum…

    • Çok teşekkür ederim Eda’cım. Ben de senin blogunun 1. yaşını bir kere daha kutluyorum. Kucaklıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

24.ay

Bebek Gelişimi: 24.Ay

Küçük Alanlarda Yaşam Çözümleri