İlk bebeğinize hamilesiniz ve bebeğinizin kime benzeyeceğini merak mı ediyorsunuz?

Ya da ikinci/üçüncü çocuğu düşünüyorsunuz. Acaba tipi nasıl olacak?
Belki de çocuk sahibi olmak aklınızda bile yok. Yine de -olsaydı- nasıl bir bebek olacağını öğrenmek istiyorsunuz…
Sizi süppper eğlenceli online bir oyuna davet ediyorum: Morph Baby!

Morph Çift

Nasıl Oynayacağım?

Şimdi hemen şu adrese gidin: http://www.morphthing.com/morph

 1. “Choose file” butonuna basarak yüzünüzü önden gösteren bir fotoğrafınızı bilgisayarınızdan seçin. “Upload” butonuna basarak yükleyin. Step 1 – Define your face sayfasında fotoğrafınız görüntülenecek. Click on the top of head yazısını göreceksiniz. Kafanızın en üst noktasına tıklayın. Click on the bottom of the chin yazısı gelince çenenizin en alt noktasına tıklayın. Click on the left of face yazısını görünce yüzünüzün sol tarafına tıklayın. Click on the right of face, then click ’Finish’ yazısını görünce yüzünüzün sağ tarafına tıklayın ve Finish butonuna basın. Böylece yüklediğiniz fotoğraftan yüz kısmını yakın planda seçmiş olacaksınız. Is this okay? diye bir yazı görününce Continue butonuna basın. Image Prepared! yazan sayfaya ulaşacaksınız. Sizin fotoğrafınız tamamlandı.
 2. Şimdi ekranın üstünde Start Morphing linkine yeniden basarak eşinizin fotoğrafını seçin ve birinci adımda yazdıklarımın aynısını eşinizin fotoğrafı için de uygulayın.
 3. Her iki fotoğrafta tamamlandığında morph yapmaya hazır olan fotoğraflar, Start Morphing linkindeki “Prepared images”ın altında görüntülenecek. (Pek çok ünlünün fotoğraflarının olduğu alandaki sekmelerden biri) Artık fotoğraflarınız birleştirilmeye hazır. “Prepared images”ın altındaki sizin ve eşinizin fotoğraflarına tıklayınca, fotolar yukarıda Morph alanına taşınacak.
 4. Size bebeğinizin ırkını soracak. (To make a baby image, select the ethnicity of the parents) Caucasian-Beyaz seçeneğini işaretleyin.
 5. Son olarak “Morph” butonuna basın. 30 saniyede bebeğiniz hazır. Şaka gibi! Dilerseniz Morph girl linkine basarak kız ya da Morph boy linkine basarak erkek şeklinde cinsiyet de belirtebiliyorsunuz.

Fotoğrafım Yok

“Ama benim ya da eşimin bilgisayarda fotoğrafı yok” diyorsanız sorun değil. Sitede ünlülerin fotoğrafları yüklenmiş. Onlarla oynamak da bir o kadar eğlenceli.

Lady Gaga ve Albert Einstein gibi hoş çiftlerin çocuklarının neye benzeyeceğini görebiliyorsunuz.

Morph ÜnlülerHaydi ne duruyorsunuz. Bebeğinizi merak etmiyor musunuz?

Bebeklerde boy, kilo, baş çevresi persentilleri
Bebeklerde boy, kilo, baş çevresi persentilleri

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  • Selam Merve,
   Haklısın, ben bu yazıyı yazdıktan sonra sistemi değiştirmişler. Mesajından sonra yazımı yeni sisteme göre güncelledim. Umarım bu küçük oyun hoşuna gider.
   Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Can Moda Canavarı: Kışlık Kız Bebek Kıyafeti

Grip

Hastalıktan Kırıldık