in

Yeni Tasarımım “Çoluklu Çocuklu” Yayında!

Merhaba dostlar,

2012 senesini yavaş yavaş kapatırken tasarımını yaptığım yeni bir blog projesiyle daha karşınızdayım: Çoluklu Çocuklu’ya merhaba deyin!

Çoluklu Çocuklu bugün itibarıyla yayına geçmesine rağmen, blogu okuduğunuzda içeriği size tanıdık gelecek. “Bu yazıları ben bir yerden hatırlıyorum” diyeceksiniz. Haksız da değilsiniz. Çünkü daha önce Ben Kızımın Delisiyim adıyla bildiğiniz blogun yeni yüzü Çoluklu Çocuklu…

Biri kız, biri erkek olmak üzere iki çocuk annesi bir moleküler biyolog olan Çoluklu Çocuklu, kızı 5 aylıkken başladığı blog macerasına iki senedir kesintisiz olarak devam ediyor. Blogunun yeni yüzüne merhaba yazısında yazma tutkusunu şöyle anlatıyor:

“Öyle bir zaman geldi ki, yazmak bir tutku oldu. Bunca yıl ben nasıl yazmamışım, yazmadan yaşanır mıymış dedim. Yazı bana nefes oldu. Yazı bana bir fotoğrafta anı dondurmak gibi değil, o anı hiç dondurmadan tekrar tekrar yaşamak oldu. Ömrümün sonuna kadar yazmak en büyük dileklerimden biri oldu.”

Çoluklu Çocuklu, daha önce tasarımını yaptığım ve pediatrist bir annenin paylaşımlarını içeren Güncel Anne blogunu görüp, beğenerek bana ulaşmış. Blogunun yeni yüzüyle ilgili beklentilerini anlattı. Verimli geçen çalışma sürecimizin sonunda yalın, temiz, zaten zengin olan içeriği vurgulayan ve insanın içini açan bir blog ortaya çıktı. Blogun tasarım süreciyle ilgili ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

Çoluklu Çocuklu’ya başarılar diliyorum. Yazılarını okumak ve yeni blogunu hayırlamak isteseniz tık, tık…

Çoluklu Çocuklu - Öncesi, Sonrası

ColukluCocukluBeforeAfter

Gördükleriniz hoşunuza gittiyse, “Benim blogum/websitem de keşke böyle olsa” diyorsanız ya da “Ama benim bir blogum bile yok ki…” diyorsanız FireFrog Creative.

Bu yazıya puan ver!

2 Comments

Yanıt Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

21 Aralık

Gözünü Sevdiğimin 21 Aralık’ı

Bilbo ve Gandalf

Beklenmedik Bir Yolculuk