in

Yeni Tasarımım “Biricik Dünyam” Yayında!

Bugün yeni başlangıçlar için harika bir gün! Öncelikle çok anlamlı bir milli bayramımızı kutluyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bayram şekeri niyetine sizleri şepşeker bir blogla tanıştırmaya karar verdim. İşte karşınızda “Biricik Dünyam”!

Biricik’in yaratıcı dünyasına her zaman bayıldım. Onu her gördüğümde yeni bir proje üzerinde çalışır. Bu bazen el örgüsü bir atkı,  bazen rengarek boncuklardan bir kolye, hiçbiri olmazsa dumanı üzerinde tüten tazecik kurabiyeler olur. Kimi zaman da, çocuk  gelişimi mezunu olmasından dolayı, oğlu Demir’e çok ilginç ve eğlenceli aktiviteler yaptırır.

Bu becerilerini bir müddettir Facebook sayfasında sergiliyordu. Ancak bu kadar değişik projeye sadece Facebook sayfası’ndan ulaşılması içime sinmiyordu. Biricik’in benzeri hobilere ilgi duyan kişilerle paylaşacağı çok şeyi olduğunu düşündüğümden “Neden bir blog açmıyorsun?” diye sordum. Meğer o da blogu için tasarımcı arıyormuş. Hatta potansiyel blog yazılarını bir dosyada biriktirmeye başlamış bile… Hemen kolları sıvadık.

Biricik hayalindeki blogu ferah, doğa temalı, pastel tonlarında olarak tarif etti. Yazmak istediği “örgü, güzellik, mutfak” gibi kategorileri olduğunu ve ileride başka kategoriler de eklemek istediğini söyledi. Ayrıca bir “zayıflama günlüğü” tutacağını belirtti. “Ayyy, sorma, benim de bir zamanlar “Obezite’den Kurtuluş Günlüğü”m vardı şekerim. Bir hevesle başladım. Ancak sonra yalan oldu.” diye dert yandım. Ama söz. Biricik’i takip edip, onunla ben de zayıflayacağım.

Siz de yaratıcı yönünüzü ön plana çıkarmak, hobiler konusunda paylaşımlar yapmak ya da sağlıklı yaşama yönelmek istiyorsanız BiricikDünyam.com‘a mutlaka bir göz atın. İçimden bir ses blog dünyası yeni bir cevher kazandı diyor. Bakalım yazılarını okuyunca siz ne düşüneceksiniz.

Her zaman olduğu gibi bu sefer de yazımı bitirirken, sizleri web tasarımı sürecinde aldığım ekran görüntüleriyle başbaşa bırakıyorum:

Blog başlık kısmı (header)

Screen Header

Blog genel görünümü

ScreenBig

Blog alt kısım (footer)

Screen Footer

Siz de ilk defa blog/websitesi açacaksanız ya da mevcut blogunuzun/websitenizin yeni bir yüze ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız lütfen tasarım sitemden benimle iletişime geçin. Blogunuzu/websitenizi beğeneceğiniz bir tasarıma ulaştırmaktan memnuniyet duyacağım.

Yakın dönemde tasarladığım diğer bloglara ait yazılarım için Web Tasarım etiketine göz atabilirsiniz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nız kutlu olsun.

Sevgiler

Tanla

Bu yazıya puan ver!

2 Comments

Yanıt Yaz
  1. Tanlacığım ellerine sağlık. Yine çok güzel bir çalışma yapmışsın. Çalışmalarının devamını dilerim. Biricik’e de yeni dünyasında başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

nine months

Doğum Sancısı Çeken Kadına Söylenecek En Aptal 10 Söz

bebekte kendine güven

Bebeğimin Kendine Güvenini Nasıl Geliştirdim?