in

Yeni Projem Güncel Anne Yayında!

Biliyorsunuz asıl işim dijital tasarım. Websitesi, blog, forum gibi web tasarımları; kitap kapağı, broşür gibi grafik tasarımları ve logo, kartvizit, online bülten gibi kurumsal tasarımları içeren dijital tasarım çalışmalarımı FireFrog Creativemarkası altında yürütüyorum.

Bugün sizlere bir müddettir üzerinde çalıştığım bir projeden bahsetmek istiyorum: Güncel Anne Blogu.

Aslen pediatri uzmanı bir doktor olan Güncel Anne, blogunda anne ve çocuk sağlığı konularıyla, kendi annelik tecrübelerini paylaşacak. Blogun en güzel yönlerinden biri “Güncel Anne’ye Sor” adında ve okur sorularını yanıtlayacağı bir bölümü olması. Ayrıca forum fonksiyonu da okurların birbirleri arasında fikir paylaşımını ve Güncel Anne’ye sormak istedikleri soruları destekleyecek.

Sıcak, temiz, samimi ve canlı temasıyla okurların hoşuna gideceğini umduğum bu blogun tasarım süreciyle ilgili birkaç ekran görüntüsünü sizinle aşağıda paylaşmak istiyorum. Fotoğrafların üzerine iki kere tıklayarak daha büyük boyutlarını görebilirsiniz.

Güncel Anne’ye blog dünyasına hoşgeldin diyorum. Siz de blogunu ziyaret edip merhaba demek isterseniz tık-tık

Güncel Anne Logo – Before/After

Güncel Anne - Before/After2

Güncel Anne - Before/After

Gördükleriniz hoşunuza gittiyse, “Benim blogum/websitem de keşke böyle olsa” diyorsanız ya da “Ama benim bir blogum bile yok ki…” diyorsanız FireFrog Creative.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

yumurta kabuğu ve zeytin

Ben Bunları Yapacak Kadın mıydım?

20.AY

Bebek Gelişimi: 20.Ay