in ,

Ünlülerin Bebek Odaları

Ünlülerin yaşantıları medya tarafından sürekli takip ediliyor. Doğal olarak bebekleri de göz önünde. Yakın geçmişte pek çok yabancı ünlü bebek sahibi oldu. 2011 senesinde model Miranda Kerr ve aktör Orlando Bloom; 2010 senesinde şarkıcı Celine Dion, Alicia Keys; aktör Matt Damon; John Travolta; Kevin Costner; Matthew McConaughey ve Mark Wahlberg akla ilk gelenlerden…

Bu bebeklerin odaları da kimi magazin ve dekorasyon dergilerine konu oldu. İşte ünlülerin bebek odalarından seçmeler…

Puff Diddy olarak da bilinen şarkıcı ve müzik yapımcısı Sean Combs 2006 senesinde doğan ikizleri D’Lila Star ve Jessie James için pastel tonlarda bir bebek odası hazırlamış. Odanın bir duvarı, minik perilerin çimenlerde dinlendiği harika bir duvar manzarası ile süslenmiş.

Fotoğraf: famoushomeowners.com

Türkiye’de Beverly Hills 90210 isimli gençlik dizisinde oynadığı Donna rolü ile tanınan, ünlü televizyon yapımcısı Aaron Spelling’in kızı Tori Spelling’in minik kızı Stella için dekore ettiği oda tam bir kız bebek odası. En küçük detayına kadar pembe ağırlıklı olarak döşenen bu oda, gözü biraz da yoruyor.

Fotoğraf: lilsugar.com

Güçlü sesi ile tanınan şarkıcı Christina Aguilera 2008 yılında doğan oğlu Max için duvarı Nintendo video oyunlarından figürler ile süslenmiş renkli bir oda hazırlamış. Odanın en göze batan objesi Aguilera’nın Back to Basics albümünün tanıtımı için çıktığı konser turlarında kullanılan 3,5 metre yüksekliğinde ay figürü.

Fotoğraf: people.com

Popun divası Mariah Carey ikizleri Scott ve Monreo için açık renklerin ağırlıkta olduğu, dinlendirici bir bebek odası dekore etmiş. Yeşil perdeler bej renkli duvarlar ile güzel bir kontrast oluştururken, odanın odak noktası pencere önüne yerleştirilen zürafa olmuş.

Fotoğraf: Life&Style dergisi

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek Gelişimi: 5.Ay

1859 yılında bebekleri güneşten korumak için yapılmış şapka

Eski Bebekler Nasılmış?