Tanıtım ve Reklam

Tanıtım
BebekveBen.com’da anneler, çocuklar, bebekler ve hamileler gibi ilgi alanımdaki grupların kullanabileceği ürün ve hizmetleri anlatan tanıtım yazıları yazıyorum.

Bu yazıları yazarken temel yaklaşımım, ürün/hizmetlerin kullandığım ve fikir sahibi olduğum ürün/hizmetler olmasıdır. Ürün/hizmetinizin BebekveBen.com’da tanıtılmasını istiyorsanız, iletişim formu ile talebinizi gönderebilirsiniz. Talebinizi en kısa zamanda değerlendireceğim. Daha önce kullanmadığım ürün/hizmetler hakkında yazabilmem için, ürün numunelerini de görmeye ihtiyacım olacaktır. Bu durumda, yazmadan önce size bilgi veririm.

Tanıtım yazılarında objektif bir yaklaşımım var. Ürün/hizmetin beğendiğim yanları kadar, eksiklerini ve geliştirilmesi gereken yönlerini de yazabilirim. Kimi zaman, yazım yayınlanmadan önce, size sorular sorabilir, sizden bazı ilave bilgiler isteyebilirim. Ayrıca, kimi durumlarda, ürün/hizmetin BebekveBen.com’un içeriğine uygun olmadığına karar verirsem, yazmama yoluna da gidebilirim. Bu durumda yine size bilgi veririm.

Daha önce yazdığım ürün/hizmet tanıtımlarına ulaşmak için tıklayın.

Sosyal Sorumluluk
BebekveBen.com’da, ilgi duyduğum ve desteklediğim sosyal sorumluluk projeleri hakkında da yazıyorum.

Daha önce yazdığım sosyal sorumluluk konularına ulaşmak için tıklayın.

Reklam
BebekveBen.com’da, yayın politikasına uygun olmak koşuluyla, çeşitli ürün/hizmetlerin reklamlarını yayınlıyorum.

Reklamlar banner şeklinde, çekiliş şeklinde ya da görsel de içeren metinler şeklinde olabilir.

Reklamları günlük, haftalık, aylık, yıllık ya da reklam verenin önereceği dönemsel periyotlarda yayınlayabilirim.

BebekveBen.com’da, içeriği anlaşmalı olduğum firmalar tarafından sağlanan reklamlar da yer alıyor. Bu durumda, yazının içinde “Advertorial” uyarısı yapıyor ve kimin tarafından yazıldığını açıkça belirtiyorum.

Önemli Not

BebekveBen’de reklam vermek isteyen firmaların, firma uzantılı email adresinden iletişime geçmelerini, mesajlarının içinde firmanın adını, yetkilinin adını, firma telefonunu, firma adresini ve websitesini belirtmelerini rica ederim. Firma dışı email adresinden gönderilen ya da yukarıda verdiğim bilgileri içermeyen mesajları maalesef  değerlendirmeye alamıyorum. Ayrıca vermek istediğiniz reklama ilişkin olarak ilk mesajınızda mümkün olduğunca detaylı bilgi vermeniz, düşündüğünüz reklam türünü anlatmanız zaman kayıplarını önleyecektir.

BebekveBen.com’a reklam vermek isterseniz iletişim formu ile mesajınızı gönderebilirsiniz.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Tanla