BebekveBen.com’da anneler, çocuklar, bebekler ve hamileler gibi ilgi alanımdaki grupların kullanabileceği ürün/hizmetlerin duyurusunu yapıyorum. Bunlar BebekveBen.com websitesinde ve sosyal medya hesaplarında tanıtım yazıları, reklam bannerları ya da çekiliş kampanyaları şeklinde olabiliyor.

BebekveBen’de ürün/hizmetini tanıtmak isteyen isteyen firmaların, firma uzantılı email adresinden iletişime geçmelerini, mesajlarının içinde firmanın adını, yetkilinin adını, firma telefonunu, firma adresini ve websitesini belirtmelerini rica ederim. Firma dışı email adresinden gönderilen ya da yukarıda verdiğim bilgileri içermeyen mesajları maalesef  değerlendirmeye alamıyorum. Ayrıca vermek istediğiniz reklama ilişkin olarak mümkün olduğunca detaylı bilgi vermeniz, düşündüğünüz reklam türünü anlatmanız, bütçenizi belirtmeniz zaman kayıplarını önleyecektir.

Tanıtım Yazıları

  • BebekveBen.com’da tanıtımını yapacağım ürün/hizmetlerde temel yaklaşımım bu ürün/hizmetlerin bizzat kullandığım ve fikir sahibi olduğum ürün/hizmetler olmasıdır. Daha önce kullanmadığım ürün/hizmetler hakkında yazabilmem için, ürün numunelerini de görmeye ihtiyacım olacaktır. Bu durumda size bilgi veririm.
  • BebekveBen.com’da yayın politikasına uygun her türlü ürün/hizmetin tanıtımını yapmakla beraber, küçük işletmeler, kadın girişimciler tarafından üretilen, doğaya saygılı, doğal, organik ürünleri desteklemeye özen gösteriyorum. Bu tür ürün/hizmetlerin tanıtımına öncelik veriyorum.
  • Tanıtım yazılarında objektif bir yaklaşımım var. Ürün/hizmetin beğendiğim yanları kadar, eksiklerini ve geliştirilmesi gereken yönlerini de yazabilirim. Kimi zaman, yazım yayınlanmadan önce, size sorular sorabilir, sizden bazı ilave bilgiler isteyebilirim. Ayrıca, kimi durumlarda, ürün/hizmetin BebekveBen.com’un içeriğine uygun olmadığına karar verirsem, yazmama yoluna da gidebilirim. Bu durumda yine size bilgi veririm.
  • BebekveBen.com’da, içeriği tamamen anlaşmalı olduğum firmalar/uzmanlar tarafından sağlanan tanıtım yazıları/reklamlar da yer alıyor. Bu durumda, yazının içinde “Advertorial” uyarısı yapıyor ve kimin tarafından yazıldığını açıkça belirtiyorum.

Ürün/hizmetinizin BebekveBen.com’da tanıtılmasını istiyorsanız, iletişim sayfasından talebinizi gönderebilirsiniz. Talebinizi en kısa zamanda değerlendireceğim.

Daha önce yazdığım ürün/hizmet tanıtımları…

Reklam Bannerları

BebekveBen.com’da, yayın politikasına uygun olmak koşuluyla, çeşitli ürün/hizmetlere ait reklam bannerları ya da görseller yayınlıyorum.

Reklam bannerlarını günlük, haftalık, aylık, yıllık ya da reklam verenin önereceği dönemsel periyotlarda yayınlıyorum.

BebekveBen.com’da reklam bannerınızın yayınlanmasını istiyorsanız, iletişim sayfasından talebinizi gönderebilirsiniz. Talebinizi en kısa zamanda değerlendireceğim.

Şu anda yayında olan bannerları BebekveBen.com websitesinin değişik yerlerinde görebilirsiniz.

Çekilişler

BebekveBen.com’da ve sosyal medya hesaplarında, yayın politikasına uygun olmak koşuluyla, çeşitli ürün/hizmetleri ön plana çıkaran çekilişler yapıyorum. Bu çekilişler genellikle websitesinde/sosyal medya hesaplarında belli bir süre boyunca ürün/hizmetin tanıtımını yaparak, okurlarımı/takipçilerimi çekilişe ve firmanın sosyal medya hesaplarını takip etmeye davet etmek yoluyla yapılıyor. Çekiliş süresinin sonunda katılan okurlar/takipçiler arasından random (rastgele) usülle kazananı belirleyerek, websitesi ve sosyal medya yoluyla duyuruyorum.

BebekveBen.com’la çekiliş kampanyası yapmak istiyorsanız, iletişim sayfasından talebinizi gönderebilirsiniz. Talebinizi en kısa zamanda değerlendireceğim.

Daha önce yaptığım çekilişler…

Sosyal Sorumluluk

BebekveBen.com’da, ilgi duyduğum ve desteklediğim sosyal sorumluluk projeleri hakkında da yazıyorum.

Daha önce yazdığım sosyal sorumluluk konuları…

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Tanla
BebekveBen.com
BebekveBen Facebook
BebekveBen Twitter
BebekveBen Instagram
BebekveBen Pinterest
BebekveBen Google+
BebekveBen YouTube