in , ,

Süt Pompasını İade Ettik

Göğüs pompası hijyenik ürün olduğu için geri alınmaması oldukça sinir bozucu. Çünkü internetten okuduğumuz kadarı ile Medela`nın Single Deluxe Breast Pump ürününden kimse memnun değilmiş. Motoru hemen bozuluyormus. Biz her zaman bir ürün alırken internetten diğer kullanıcıların yorumlarını uzun uzun okur ve değerlendiririz. Genellikle bir  üründen çok kişi şikayetçi ise uzak durmakta fayda oluyor. Ama bu sefer acilen bir çözüm üretmemiz gerektiğinden basiretimiz bağlandı ve fazla araştırma yapamadan hemen Single Deluxe Breast Pump`aldık. Ayrıca bozulma ihtimaline karşılık 15 aylık sigorta planını da aldık. Ama sigorta planı ilk 30 günden sonra geçerli imiş. Bu nedenle Babies r Us ile muhattap olmamız gerekiyor. Bakalım neler olacak?

Yeni bir pompayi her halükarda almamız gerekiyor. Kuzey $150 civarında olan ve Emzirme Danışmanı  tarafindan da bize önerilen Medela Swing ürününü denemek istiyor. Swing`in yorumlarını okudum. Single Deluxe kadar olmamakla beraber ondan da şikayetçi olanlar var. Ayrıca tekli pompa olduğu için zaman kaybı yaşandığını söylüyorlar. Genellikle çoğu kişi Medela`nin Pump in Style ürününü tavsiye ediyor. Ama bu ürün de $275 fiyatı ile bütçemizi zorlayacak gibi. Sanırım Kuzey`in önerisini dinleyip bu sefer de Swing ile devam edeceğiz…Umarım bir sorun çıkmaz.

Bu akşam bozuk olan göğüs pompasını iade etmek için Babies r Us`a gittik. Kasadaki kıza ürünün motorunun bozuk olduğunu ve iade etmek istediğimizi söyledik. Herhangi bir sorun yaşamadan iade işlemi gerçekleşti. Çok şaşırdım ve sevindim. Bu ürünün elimizde kalacağını ya da firmaya göndererek tamir edilmesini bekleyeceğimizi düşünmüştüm. Yeni pompayı almak icin 26 Nisan`dan itibaren geçerli olan bir indirim kuponunu bekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Doktor Ziyareti-2. Hafta

Emzik ve Pişik