in

Similac Strong Moms Kulübü

Can`in fotoğraflarından beğendiklerimizi dün seçmiştik. Bugün daha erken bir saatte Walmart’a gidip fotoğraf bastırma işlemini gerçekleştirdik. Daha önce Can’ın resimlerini çekmek için satın aldığımız Fuji marka fotoğraf makinesinden Walmart’da kullanılmak üzere bedava 50 tane 6×4 inch’lik fotoğraf kuponumuz vardı. Bu kuponu kullanarak fotoğrafların basımlarına da ücret ödememiş olduk. Bebeğimin fotoğrafları içimizi ısıttı. Bu fotoğrafları eve gelince ayırdık ve ailemize göndermek üzere arkasına ufak notlar yazarak zarflara koyduk.

Bugün ayrıca daha önce başvurusunu yaptığım ve unuttuğum bir bebek promosyonu da posta kutusundan çıktı. Similac marka bebek mamasının internet üzerinde faaliyet gösteren Strong Moms isimli bir klübü var. Bu kulüp bebek sahibi olan aileleri biraraya getiriyor. Tabii bu arada bebek mamasının da reklamını yapmış oluyor. Bu kulübe internetten üye olunca ilerideki bebek maması satın alımlarında kullanılacak kuponlar ve bebek maması örnekleri gönderiyorlar. Bugün ulaşan postadan çıkan bebek mamaları da oldukça büyük kutulardı. Nereden baksanız 30 dolarlık bir avantaj sağladı.

Bu akşama doğru bebeğim yine gazlanıp ağlayınca kolik ilacını verdik. Şu anda sessizce uyuyor. Bebek olmak ne zormuş.

Bu yazıya puan ver!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

sis_kebab

Arkadaşlarla Buluşma

chicco.you.and.me

Misafirlerimizle Son Gün