in

Son Tasarımım Delidolu Anne Yayında!

Ahhh! Yeni bir blogu daha yayına açmanın dayanılmaz keyfi… Evet, tahmin ettiniz arkadaşlar… Tasarımını yaptığım son blog olan Deli Dolu Anne yayında!

Deli Dolu Anne blogunun sahibi Emine, hazır giyim bölümünden mezun ve Tuna isimli 8 yaşında bir oğlu olan bir anne… Beklenmedik bir anda ikinci bebeğine hamile olduğunu öğrenen Emine, şu anda karnında keyif yapan kızı Duru Mira’ya kavuşmak için gün sayıyor. Emine, eşi Tolga, oğlu Tuna ve kızı Duru Mira ile dopdolu olan yaşamını blogunda bizimle paylaşıyor.

Deli Dolu Anne’nin diğer bloglardan farkı ne? Şüphesiz ki Emine’nin deli dolu ve renkli kişiliği… Blogunun isminin karşılığını tam anlamıyla veren o güzel dünyası, yazılarına da yansıyor. Bir Fenerbahçe tutkunu olan Emine, kimi zaman futbol sevgisini, kimi zaman oğlu Tuna’nın pişirdiği birbirinden lezzetli kekleri, kimi zaman babasına özlemini ve kimi zaman da ilk çocuğundan seneler sonra yeniden anne adayı olmanın getirdiği düşünceleri anlatıyor. Bazen kılıktan kılığa girerek bizleri hem şaşırtıyor hem de güldürüyor. Kent yaşamında yitip giden saygı gibi sosyal kavramlara ve gündemdeki konulara da dokunuyor yazılarında… Kısacası Emine sıcacık bir insan, tam da içimizden biri…

Emine’nin blogunun önceki hali oldukça sadeydi.  Zevkli bir giyim stili olan, makyaj yapmayı ve kendine bakmayı seven Emine’nin bloguna duygusal ve dişi bir görünüşü olan bir tasarımın yakışacağını düşündüm. Bu nedenle pembe zemin üzerine siyah dantellerle işlenen çok zarif bir tasarım hazırladım. Tasarımın içine Emine’nin kişiliğinin renkli yönünü yansıtan bir unsur eklemeden de olmazdı. Bu düşünceyle yaptığım ve her biri farklı renklerle bezenmiş Deli Dolu Anne başlık yazısı çok şirin oldu.

Deli Dolu Anne‘nin yeni yüzü hayırlı, uğurlu olsun. Emine’nin blogunu en kısa zamanda ziyaret etmenizi öneririm, benden selam söylemeyi de unutmayın 🙂

Şimdi, her zaman olduğu gibi, sizi tasarım sürecinde aldığım ekran görüntüleriyle başbaşa bırakıyorum. Fotoğraflara tıklayarak daha büyük versiyonlarını görebilirsiniz.

Başlık Kısmı (Header)
headerafterAlt Kısım (Footer)
footerafterGenel Görünüş

Deli Dolu Anne Sonrası

Siz de ilk defa blog/websitesi açacaksanız ya da mevcut blogunuzun/websitenizin yeni bir yüze ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız lütfen FireFrog Creative tasarım sitemden benimle iletişime geçin. Blogunuzu/websitenizi beğeneceğiniz bir tasarıma ulaştırmaktan memnuniyet duyacağım.

Yakın dönemde tamamladığım tasarım projelerine ait yazılarım için Web Tasarım linkine göz atabilirsiniz.

Sevgiler

Tanla

One Comment

Yanıt Yaz
  1. Sevgili Tanla;

    Öncelikle çok teşekkür ediyorum yazında ne güzel anlatmışsın beni.En büyük teşekkürde bloğuma yepyeni bir yüz ve renk kattığın için,çok beğendim tamamen beni yansıtan yeni bir blog olmuş..

    Teşekkürü bir borç bilirim.

    Sevgiler..

    Delidoluanne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Esra Hamilelik 29.hafta

Esra’nın Hamilelik Günlüğü – 29. Hafta

good luck

Berrak’ın Hamilelik Günlüğü – 38. Hafta