in

Son Tasarımım: Alternatif Anne’nin Yeni Yüzüne Hoşgeldiniz!

Alternatif Anne

Merhaba sevgili dostlar,

Biliyorsunuz anne, kadın ve çocuk dünyasına yön veren Alternatif Anne‘de 2012 senesinden beri yazarlık ve webmaster’lık yapıyorum.

Bir müddettir üzerinde büyük bir özenle çalıştığımız “Alternatif Anne websitesi yeniden tasarım ve teknik yapılanma süreci” nihayet sona erdi. Bugün itibarıyla sitemizin yeni yüzünü sizlere tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Yeni sitemiz modern, temiz, canlı, bilginin görsellikle dengelendiği, cıvıl-cıvıl bir yapıda. Ayrıca daha fonksiyonel, hızlı ve teknik açıdan kuvvetlendirilmiş bir siteyle karşınızdayız.

Alternatif Anne’nin yeni yüzünde, eski siteye kıyasla heyecan verici olan pek çok özellik bulacaksınız. Bunlardan bazıları şöyle:

ALTERNATİF ANNE TV
Anneliğin Ötesinde sohbetlerin, panel/toplantı gibi etkinliklerin dikkat çekici anlarının ve ilginizi çekeceğini umduğumuz diğer videoların yayınlanacağı “Alternatif Anne TV” eminiz ki çok hoşunuza gidecek. “Alternatif Anne TV” sayesinde merak ettiğiniz konuları izleyebilecek ya da -o an başka bir iş ile meşgul olsanız bile- geri planda dinleyebileceksiniz.

GÜLÜŞ’ÜN KÖŞESİ
Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi uyandıran “Anneliğin Ötesinde” kitabının yazarı ve sitemizin kurucusu Gülüş Türkmen’in penceresinden kadın ve anne dünyasına dair ilginç tartışmalar, eleştiriler ve gündemdeki konular “Gülüş’ün Köşesi’nde“…

ALTERNATİF ANNE OKURLARI KAZANMAYA DEVAM EDİYOR!
Sık sık duyurusunu yaptığımız anket/yarışma/çekiliş gibi kampanyalardan yararlanmak için yan sütundaki “Hediyeli Yazılar” başlığını takip etmeniz yeterli. Yeni yayın dönemimizde hoşunuza gidecek ödülleri ve kampanyaları sunmaya devam edeceğiz.

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Ana sayfada en üstte yer alan ve sitemizde çıkan son yazıları sergilediğimiz bölümden ayrı olarak, dikkatinizi çekecek yazıları “Editörün Seçtikleri” bölümünden takip edebileceksiniz.

ALTERNATİF ANNE YAZARLARINI BİRAZ DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTER MİSİNİZ?
Cevabınız evet ise, yeni “Yazarlar” sayfasına göz atmanızı öneririz. Sayısı 40’ı aşan ve alanlarında çok başarılı doktor, avukat, psikolog, pedagog ve eğitimci gibi uzmanların da yer aldığı yazar kadromuz, ilgi alanlarına giren konularda ürettikleri çarpıcı yazıların yanısıra, ses getiren etkinliklere imza atmaya ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam ediyor.

YAZILARINA DOYAMADIM
Beğendiğiniz yazarın son yazılarına ulaşmak artık çok kolay. Yazarın herhangi bir yazısının hemen altındaki “Yazarın Son Yazıları” linkine tıklayarak güncel yazılarına erişebileceksiniz. Ayrıca her sayfadan ilginizi çeken konudaki “Benzer Yazılar“a da ulaşmak mümkün.

YAZAR OLMAYA NE DERSİNİZ?
Farklı sesleri bünyesinde toplamayı amaçlayan Alternatif Anne, düzenli olarak yazı üretebilecek yazarlara her zaman açık. Siz de bu dinamik yazar kadrosuna katılmak isterseniz “Açık Pozisyonlar” sayfasına uğramayı unutmayın.

Gündem, Kadın, Anne, Sağlık ve Kültür gibi 100’e yakın konuda anne ve kadın dünyasının nabzını tutan Alternatif Anne’nin yeni yüzünü beğeneceğinizi umuyoruz. Önümüzdeki günlerde açıklayacağımız diğer yenilikler ve her zamanki gibi dopdolu içeriğimizle “Bizi takip etmeye devam edin!

Sevgiler
Tanla
AlternatifAnne.com webmaster ve yazarı | webmaster@alternatifanne.com
FireFrogCreative.com kurucusu | info@firefrogcreative.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Küçük Alanlarda Yaşam Çözümleri

Uçağı İnleten Benim Çocuğum