in

Shutterfly’dan Bebek Albümümüz Geldi

Fotoğraf :shutterfly.com

Bugun düne göre daha sakin bir gün geçirdiğimizi söylebilirim. Kuzey işe gittikten sonra kahvaltımı edecek zamanı buldum. Daha sonra Can kısa bir süre uyanık kaldı ve bu süre içinde gülücükler attı. Bu halleri çok tatlı oluyor. Ağlamasın da…Uyanık kalmasına ve onu oyalamaya razıyız.

Can saat 15.30’a kadar düzenli olarak anne sütü aldı ve hemen uykuya daldı. Böylece annemlerle chat yapabilmem için bana biraz zaman tanıdı. Chat’ın ortalarında uyanınca Can’ı bilgisayarın yanına getirdim.Anneanne ve dedesine kameradan da olsa merhaba dedi.

Kuzey’ın gelmesine yakın saatte yine uyumakta güçlük çekmeye başladı. Uyku düzeni geceleri daha uzun uyumaya ve gündüzleri daha kısa aralıklarla uyumaya döndüğünden Kuzey geldiğinde genelde uyanık oluyor. Akşam yemeklerimizi nöbetleşe yemeye alıştık. Birimiz yerken birimiz bebeği pişpişliyoruz. Saat 21.00 civarında yine huzursuzlanmaya başladı. Dünkü gibi olacak diye korktum. Ama huzursuz durumu uzun sürmedi. Annelerimizden kalan ayakta sallama aktivitesini hayata geçirdik. Kuzey’in bacaklarına bir yastık koyarak bebeği üzerinde sallayınca uyuya kaldı. Umarım başka günler de sallayarak uyur.

Bugün ayrıca Can’ın Shutterfly’dan ısmarladığımız, Can’ın seçme fotoğraflarında oluşan bebek albümü geldi. Oldukça kaliteli ve kitap gibi ciltli kapağı olan güzel bir albüm olmuş. İleride bakmak için güzel bir hatıra.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doktor

6. Hafta Doktor Kontrolü ve Kolikli Bir Gece

kaza

Bir Kaka Kazası :)