in

Shutterfly’dan Bebek Albümümüz Geldi

Fotoğraf :shutterfly.com

Bugun düne göre daha sakin bir gün geçirdiğimizi söylebilirim. Kuzey işe gittikten sonra kahvaltımı edecek zamanı buldum. Daha sonra Can kısa bir süre uyanık kaldı ve bu süre içinde gülücükler attı. Bu halleri çok tatlı oluyor. Ağlamasın da…Uyanık kalmasına ve onu oyalamaya razıyız.

Can saat 15.30’a kadar düzenli olarak anne sütü aldı ve hemen uykuya daldı. Böylece annemlerle chat yapabilmem için bana biraz zaman tanıdı. Chat’ın ortalarında uyanınca Can’ı bilgisayarın yanına getirdim.Anneanne ve dedesine kameradan da olsa merhaba dedi.

Kuzey’ın gelmesine yakın saatte yine uyumakta güçlük çekmeye başladı. Uyku düzeni geceleri daha uzun uyumaya ve gündüzleri daha kısa aralıklarla uyumaya döndüğünden Kuzey geldiğinde genelde uyanık oluyor. Akşam yemeklerimizi nöbetleşe yemeye alıştık. Birimiz yerken birimiz bebeği pişpişliyoruz. Saat 21.00 civarında yine huzursuzlanmaya başladı. Dünkü gibi olacak diye korktum. Ama huzursuz durumu uzun sürmedi. Annelerimizden kalan ayakta sallama aktivitesini hayata geçirdik. Kuzey’in bacaklarına bir yastık koyarak bebeği üzerinde sallayınca uyuya kaldı. Umarım başka günler de sallayarak uyur.

Bugün ayrıca Can’ın Shutterfly’dan ısmarladığımız, Can’ın seçme fotoğraflarında oluşan bebek albümü geldi. Oldukça kaliteli ve kitap gibi ciltli kapağı olan güzel bir albüm olmuş. İleride bakmak için güzel bir hatıra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Doktor

6. Hafta Doktor Kontrolü ve Kolikli Bir Gece

kaza

Bir Kaka Kazası :)