in

Sevgililer Günü Çocuk Modası

Malum bir hafta sonra Sevgililer Günü. Bu sevgililer gününde büyük sevgilinizin yanısıra, minik sevgilinize de güzel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Piyasada sevgililer günü temalı ürünlere baktığınızda pek çok yerde pembelere boğulmuş kız kıyafetlerinden öteye gidilemiyor. Tek kelimeyle S-I-K-I-C-I! Erkek çocuklarıysa her zaman olduğu gibi unutulmuş. Sanırım kalp motiflerinin onlara yakışmayacağı düşünülüyor. Oysa yaratıcı renkler ve desenlerde çok değişik modeller üretilebilir.

Erkek çocuk modasının kısıtlı olmasından o kadar şikayetçiyim ki, bu konuda bu kadar yaza-yaza sanırım çocuk tekstili işine gireceğim 🙂 Neyse siz bana bakmayın. Şurada kendi aramızda konuşuyoruz değil mi? Erkek anasının şikayetleri bunlar.

Buyurun efendim, hem kız hem de erkek çocukları için klişelere fazla saplanıp kalmamış ama sevgileri gününü de hatırlatan kıyafet önerileri. Hepinize mutlu bir sevgililer günü dilerim.

sevgililer günü moda

Sevgililer Günü moda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

anne ağlıyor

Annenin Göz Pınarında Hep Bir Damla Yaş Vardır

22. Ay

Bebek Gelişimi: 22.Ay