in

Rengarek Çocuk Kütüphaneleri

Kitaplar, oyuncaklar, resim çerçeveleri, süsler… Ufaklığın eşyaları ne kadar çok yer kaplıyor değil mi? Çocuğumuzla beraber, çocuk odasının organizasyon ihtiyacı da büyüyor diyorsanız, buyurun birbirinden renkli kütüphane çözümlerine…

Bu kitaplıklardan pekçoğu, becerikli bir baba ve annenin bir haftasonu projesi olarak değerlendirilebilir. Yapmanız gereken tek şey, uygun ahşap malzeme, bir çekiç, bir avuç çivi ve odanızın renklerine uyumlu, toksik olmayan bir boya seçmek. Kütüphanenin devrilmemesi için duvara çivilerle sabitlemeyi unutmayın.

Kütüphaneyi inşa ettikten sonra, rafları organize etmek için küçük sepet ya da kutulardan yararlanabilirsiniz. Kütüphanenin iç ya da dış yüzeylerini kendinden yapışkanlı kağıtlar ile kaplayabilir, ya da magazin dergilerinden kestiğiniz neşeli fotoğrafları yapıştırarak süsleyebilirsiniz. Eminiz çocuğunuz yapım aşamalarını gördüğü yeni kütüphanesinden çok hoşlanacak. Haydi kolay gelsin!

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

çocuk kütüphanesi

One Comment

Yanıt Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Diyetisyen ziyareti

İlk Diyetisyen Ziyareti

İkea Gezisi: Başarı mı? Fiyasko mu?