in

Prima Yıldızlar Yolu Yarışması

Prima Yıldızlar Yolu YarışmasıOpps! Biraz geç kalmışım ama yine de haber vermeden geçmeyeyim dedim.

0-3 yaş arası bebekleri olanlara müjde! Prima Yıldızlar Yolu Yarışması’nda harika hediyeler kazanmak ister misiniz?

Nasıl Katılacağım?

Yarışmaya katılmak oldukça basit. 2 Ocak 2012 – 26 Şubat 2012 tarihleri arasında, aşağıdaki  adreslerinden herhangi birinden, bebeğinizin fotoğrafını yüklüyor ve bebeğinizin nasıl ailenizin yıldızı olduğunu birkaç paragrafla anlatıyorsunuz. Hepsi bu…

https://apps.facebook.com/yildizlaryolu
http://www.primayildiziniariyor.com/yildizlaryolu

Yarışma Süreci Nasıl?

Bebeğinize ait fotoğraf ve hikaye, bir hafta boyunca,  tüm kullanıcılar tarafından oylanıyor ve daha sonra jüri değerlendirmesiyle büyük ödül için yarışıyor.

Jüri gönderdiğiniz hikayeleri; anlaşılır ve düzgün bir Türkçe kullanmasına, fotoğrafların gerçekliğine, yazıların samimiyetine ve sıcaklığına ve Prima’nın bu süreçteki etkisini anlatma başarısına göre değerlendiriyor.

Prima Yıldızlar Yolu’ yarışmasına katılan kullanıcıların puanları, her hafta, haftanın 1.si seçildikten sonra sıfırlanıyor.

Ödüller Ne?

Büyük Ödül! (1 kişi) Prima Jürisi tarafından seçilen 1 bebeğin ailesine, 20.000TL değerinde eğitim fonu

5 Yıldızlı Prima Günü! (3 kişi)  Gym Boree’de uzman pedagog, güzellik uzmanları, bebek müzik ve spor eğitmenleri ve yemek aktivitelerini içeren 5 Yıldızlı Prima Günü’ne katılım

Hafta Birincileri! (8 kişi) Ariş Pırlanta’dan, bebeklerinin gerçek el izini taşıyan Pırlantalı Kolye

Önümüzde hala 6 hafta var. Şansınızı deneyin derim!

Bu yazıya puan ver!

2 Comments

Yanıt Yaz
  1. Merhaba ben Hülya oğlum Enes Kaan Polat. Dünya demek bu kadar güzelmiş diyebildiğim BEBEĞİMİN sayesindedir. zor olduğu kadar çok güzel bi duygu olduğunu buradan paylaşmak istiyorum.Onun bi gülücüğü herşeye bedel inanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Mozart

Ben Bu Şarkıyı Bir Yerden Tanıyorum

Can Önlüğünü Yiyor

Can’ın Bebeksi Halleri