in

Pozitif Düşünceler Doğdu!

Sevgili Dostlar,

Bugün sizlere çok özel bir haberim var. Pozitif Düşünceler adında, kadın ve anne dünyasının nabzını tutacak etkinliklere imza atmayı amaçlayan, heyecan verici ve yepyeni bir oluşumun doğuşunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Pozitif DüşüncelerBir müddettir sevgili Biricik (Nuray) ve Tülay (Sarı) ile üzerinde çalıştığımız projemizi 6 Mart 2014 tarihi itibarıyla hayata geçiriyor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Pozitif Düşünceler’in Hedefleri

  • Kadınlara ve annelere hitap edecek konularda eğitim, atölye ve aktiviteler düzenlemek,
  • Gelenekselleşmiş yaklaşımların dışına çıkarak, değişik bakış açılarını da kucaklayan, yüksek enerjili ve interaktif etkinlik programlarına imza atmak,
  • Kadın ve annelerin ilgisini çeken konularda uzmanları ya da pratik deneyimleri olan bireyleri kadın ve annelerle buluşturmak,
  • Etkinlikler kapsamında girişimci kadınları desteklemek, ürün ve hizmetlerini tanıtacakları, tüketicilerle buluşturacakları bir ortam yaratmak,
  • Sosyal sorumluluk alanlarında kampanyalar yapmak ve mevcut projeleri desteklemek,
  • Anne /kadınlar arasındaki sosyal ağları kuvvetlendirmektir.

İlk Etkinlik Ne Zaman?

Sektöre yepyeni bir soluk getireceği inancıyla kurduğumuz Pozitif Düşünceler’in ilk etkinliği, 3 Mayıs 2014 tarihinde “Pozitif Düşünceler Oyun Atölyesi” adıyla gerçekleşecek.

oyun atölyesi

Okul öncesi dönemdeki çocuklarla ebeveynlerin oyun yoluyla iletişimini konu alan Oyun Atölyesi’nde, alanında deneyimli kişiler tarafından yürütülen, alışılmışın dışında yöntemlerle hem eğlendiren, hem güldüren, hem de düşündüren interaktif atölyeler, panel ve söyleşiler yer alacak.

Bu çalışmalarda katılımcılara, nefes teknikleri, drama yöntemleri ve pedagojik yaklaşımlarla geleneksel yöntemlerin dışına çıkıp, çocukların gelişimlerine ve yaşamlarına olumlu katkıda bulunan eğitimci, yazar ve oyun kurucuları eşlik edecek. Oyun Atölyesi her yönüyle keyifli, eğlenceli ve dinamik bir atölye olacak!

Oyun Atölyesi’nin bir de sosyal sorumluluk misyonu var. Atölye ile bağlantılı “Okul Öncesi Kitap, Oyuncak ve Malzeme Kampanyası” başlatıyoruz. Pozitif Düşünceler’in ileride düzenleyeceği her etkinliğin de ayrı bir sosyal sorumluluk hedefi olacak.

Oyun Atölyesine ebeveynleriyle beraber gelecek olan küçükleri de unutmadık. Atölye süresince ebeveynler oturumlara katılırken, minikler de toplantı salonunun hemen yanında bulunan Çocuk Etkinlik Alanı’nda oyun ablalarıyla beraber gönüllerince eğlenecekler.

Oyun Atölyesi’ne katılımcı ya da sponsor olarak kaydınızı yaptırmak, arkadaşlarınızı davet etmek ve Pozitif Düşünceler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için PozitifDusunceler.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pozitif Düşünceler etkinliklerinin yaşantınıza pozitif değerler katması dileğiyle,

Sevgiler,

Pozitif Düşünceler Takımı Adına

Tanla

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Yeni çalışmanızda başarılar dilerim.Daha sonraki gelişmeleri merakla bekliyoruz,yolunuz açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızım tuvaletini kaçırıyor

Kızım Tuvaletini Kaçırıyor

Esra Hamilelik 36. hafta

Esra’nın Hamilelik Günlüğü – 36. Hafta