in

Pampers Gifts to Grow Hediye Programı

Bugün Can’ın yine huzursuzluğu üzerinde. Çok sık uyanıyor. Sürekli anne sütü istiyor. Bir yandan da akşam saatlerinde anne sütü de fayda etmedi. Canı yanıyormuş gibi içli içli ağlıyor. Belki de bir yeri ağrıyor ama dili olmadığı için derdini anlatamıyor. Ben de tüm olağan çözümleri (emzirmek, altını değiştirmek, gazını çıkarmak) tükettikten sonra son çare olarak yine siyah ilacından verdim. Sanırım bu ilaç işe yarıyor. Bir müddet sonra rahatlayıp uyudu. Bu nedenle esas sorunun mide ya da bağırsaklardaki gaz sıkışmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Keşke bir an evvel biraz daha büyüyüp derdini anlatacak yaşa gelse.

Can için bebek bezi ve ıslak mendilde Pampers markasını kullanıyoruz. Pampers’ın Gifts to Grow isimli özel bir müşteri bağlılık programı var. Ürünlerden çıkan kodları web sitesinde özel bir alana girince puan biriktiriyorsunuz. Daha sonra da hediye katalogundan ürünler seçiyorsunuz. Şu ana kadar 780 puan biriktirdim. 4600 puanda verilen bir bebek arabasını almayı hedefliyorum. Program bu sene sonunda sona erecek.  Umarım o zamana kadar yeterli puan biriktirmeyi başarırım.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aile boyu banyo

Aile Boyu Banyo

Gazlı Bebek

Gaz, Gaz, Gaz