Pampers Gifts to Grow Hediye Programı-Ağustos 2011 Puanları

Amerika’da yaşayan ve bebek sahibi olan arkadaşlar için anlamlı olacak bir haberim var. Biliyorsunuz daha önce Pampers bebek bezinin  Gifts to Grow isimli hediye programından bu yazımda bahsetmiş ve bu yazımda da herhangi bir ürün alınmasına gerek olmadan kazanılabilecek promosyon puanlarının listesini vermiştim.

Pampers hemen hemen her ayın başında yeni promosyonlar duyuruyor. Bu ay da şöyle promosyonlar duyurmuşlar:

  • Pampers Splashers bebek bezinden çıkan kodlar 31 Ağustos 2011 tarihine kadar web sitesine girildiğinde 2 kat puan veriliyor.
  • 3 numaralı Pampers Cruisers bebek bezinden çıkan kodlar 12 Temmuz- 11 Ağustos 2011 tarihleri arasında web sitesine girildiğinde yine 2 kat puan veriliyor. Bu kampanyadan her üye en fazla 100 bonus puanı kazanabiliyor.
  • Pampers ıslak mendil paketlerinden çıkan kodlar 18 Temmuz-18 Ağustos 2011 tarihleri arasında web sitesine girildiğinde 3 kat puan veriliyor. Bu kampanyadan her üye en fazla 100 bonus puanı kazanabiliyor.

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben
Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*