in

Pampers Gifts to Grow Hediye Programı-Ağustos 2011 Puanları

Amerika’da yaşayan ve bebek sahibi olan arkadaşlar için anlamlı olacak bir haberim var. Biliyorsunuz daha önce Pampers bebek bezinin  Gifts to Grow isimli hediye programından bu yazımda bahsetmiş ve bu yazımda da herhangi bir ürün alınmasına gerek olmadan kazanılabilecek promosyon puanlarının listesini vermiştim.

Pampers hemen hemen her ayın başında yeni promosyonlar duyuruyor. Bu ay da şöyle promosyonlar duyurmuşlar:

  • Pampers Splashers bebek bezinden çıkan kodlar 31 Ağustos 2011 tarihine kadar web sitesine girildiğinde 2 kat puan veriliyor.
  • 3 numaralı Pampers Cruisers bebek bezinden çıkan kodlar 12 Temmuz- 11 Ağustos 2011 tarihleri arasında web sitesine girildiğinde yine 2 kat puan veriliyor. Bu kampanyadan her üye en fazla 100 bonus puanı kazanabiliyor.
  • Pampers ıslak mendil paketlerinden çıkan kodlar 18 Temmuz-18 Ağustos 2011 tarihleri arasında web sitesine girildiğinde 3 kat puan veriliyor. Bu kampanyadan her üye en fazla 100 bonus puanı kazanabiliyor.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Las Vegas, Cancun, Falan, Filan

Bir Kırkayak Hikayesi