in ,

NIVEA Yürekleri Ağza Getiren Bir Şakayla Yeni Stress Protect Deodorantı Tanıttı

Havaalanında yaşanabilecek en büyük terslik veya en korkutucu deneyim ne olabilir dersiniz? Uçağınızı kaçırmak mı, bavulunuzu kaybetmek mi yoksa hava koşullarından dolayı günlerce havaalanında kalmak mı?

NIVEA, yolcular üzerinde uyguladığı Stres Testi’yle, onlara soğuk terler döktürmüş ve yeni Stress Protect deodorant için eğlenceli bir viral reklam hazırlamış. Videoyu izleyenler, en stresli deneyimlerini #StresTesti etiketiyle Twitter’da paylaşmaya başlamış bile.

Şubat ayında dünya çapında 5 milyondan fazla izlenme ile en çok paylaşılan viral videolardan olan Stres Testi, NIVEA’nın yeni ürünü Stress Protect deodorantı tanıtıyor. Videoda, farklı insanlar havaalanında uçaklarının kalkmasını beklerken, bir anda tehlikeli bir kaçak olarak arandıklarını öğreniyorlar ve ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz heyecan, korku, stres gibi duygu değişimlerinin neden olduğu terleme ile yeni NIVEA Stress Protect deodorantın ne kadar iyi başa çıktığını, esprili bir dil ile anlatan videoyu izleyince, soğuk terlere karşı önlem almanın önemini kesinlikle hissedeceksiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bu yazıya puan ver!

6 Comments

Yanıt Yaz
  1. Muhteşem bir reklam ama ben kalpten gitmiştim herhalde o bayan ii dayandı renk vermedi …
    Ne güzel reklamlar yapılıyor artık keyifle seyrettiğimiz…Başarılı buldum üstelik sevdiğim bir deodorant markası bende kullanıyorum ferahlatıcı bir özelliği var …

    • Nivea’yı ben de senelerdir severek kullanırım. Özellikle el kreminin üzerine tanımam. Klasik ama bence en güzeli. Kokusu da bir harika… Ayol reklam gibi oldu ama bu böyle…

    • Canım
      Sana email attım, ulaştı mı acaba? Yoksa yine email sistemimde bozukluk mu var? Şimdi ağlayacağım :(((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

abc derm

(Hediyeli) ABC Derm Şampuan

ABC Derm Şampuan

ABC Derm Şampuan Çekiliş Sonucu