Geçen sene içerisinde hamile olan BebekveBen okurlarına armağan olarak başlattığım Kişiye Özel İsim Tablosu tasarımlarına 2014 senesinde de devam ediyorum. Sırada, 2013 senesinin Ağustos ayından beri BebekveBen’de hamilelik günlüğü tutarak, heyecan verici anne olma macerasına bizleri de ortak eden Berrak’ın birkaç gün önce doğan minik kızına armağan olarak hazırladığım isim tablosu var. Berrak ve eşi, oğulları Tuğra’dan sonra ailelerine katılan cimcimeye “Nehir” adını verdiler.

Yurtdışında bebek ve çocuk odası dekorasyonlarında çok moda olan ve ülkemizde de dekorasyon trendlerinde giderek yaygınlaşan bu tabloyu kullanmak için seçenekler çok…

  • Çerçeveletip bebek odasına asabilir,
  • Doğum zamanında hastane odasının kapısına yapıştırabilir,
  • Bilgisayarınızda geri plan yapabilirsiniz.

Bir başka fikir vermek gerekirse, Mira için hazırladığım isim tablosunu annesi bebek odasında duvar kağıdının bir bölümünde kullandı. Ayrıca keçeden bir süs yastığı yaptırdı.

Nehir’in anlamları:

  • Akarsu, ırmak.
  • Çok bol su.

Nehir İsim Tablosu2014 senesinde İsim Tablosu armağanı uygulamamda bir değişiklik yapmak istiyorum. İsim tablosu talep edecek olan ebeveynlerin anne/çocuk/bebek alanında hoşlarına giden bir konuyu seçerek BebekveBen’de yayınlanmak üzere bir yazı göndermelerini rica ediyorum. Bu yazı, bebek beklerken duygularınız ve hatta bebeğinize yazacağınız bir mektup bile olabilir.

Yazınız hazır olduğunda küçük prens ya da prensesin ismini, ismin anlamını, bebeğinizin beklenen doğum tarihini ve yazınızı FireFrog Creative İletişim sayfamdan bana gönderin. Böylece bebeğinizin ismine özel bir çalışma hazırlayabileceğim.Tasarım çalışmalarım bazen çok yoğun olduğu için bebeğin doğum tarihini bilmem, çalışmaları önceliklendirmekte faydalı olabilir.

Daha önce hazırladığım isim tablolarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Tanla

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cesur Ol Can

Altın Kitaplar’dan “Karar Senin” Serisi Çekiliş Sonucu

elif

Esra’nın Hamilelik Günlüğü – 30. Hafta