in , ,

Misafirlerimizle Son Gün

Akşamüstü Kuzey’in kardeşi Defne, anne ve baba havuza gittiler. Biz de Kuzey gelince bebeğimizi de alarak kısa bir süreliğine de olsa havuzda yanlarına gittik. Böylece Kuzey’in anne ve babasının armağanı olan Chicco You and Me kanguru ürününü de ilk defa denemiş olduk. Aslında taşıması pratik ancak benim belim rahatsız olduğu için uzun süre taşıyamıyorum. Ayrıca Can’da küçük olmasına rağmen daha şimdiden oldukça ağır.

Havuzdan eve dönünce tüm aile bir arada misafirlerimiz gitmeden önceki son akşam yemeğini yedik. Bol bol hatıra fotoğrafları çektik.

Gece oldukça geç yattım. Öncelikle Kuzey’in annesinin bilgisayarını yedekledim. Babasının bilgisayarındaki bir sorunu çözdüm. Bir yandan doktorlara ve hemşirelere Can’ın doğumu sırasında yardımlarından ötürü teşekkür kartlarını yazdım. Amazon’a iade edeceğimiz emzirme örtüsünün kutusunu organize ettim.

Ayrıca ailemize göndereceğimiz resimler birden fazla yerde duruyordu. Benim, Defne’nin ve Kuzey’in babasının fotoğraf makinesi ve Defne’nin cep telefonuna dağılmış olan bu fotoğrafları tek bilgisayarda toparlamak uzun sürdü. Ardından tüm fotoğrafları annemler için dvd’ye yazmak istedim. Defnenin bilgisayarında bir program vardı. Ama bir seri talihsizlik ve programların bozulması yüzünden dvd’ye yazma işlemini gerçekleştiremediğimiz gibi bir sürü de vakit kaybetmiş olduk. Artık dvd’yi başka zaman göndereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Similac Strong Moms Kulübü

boncuklar

Farkına Varıyorum