in , ,

Misafirlerimizle Son Gün

Akşamüstü Kuzey’in kardeşi Defne, anne ve baba havuza gittiler. Biz de Kuzey gelince bebeğimizi de alarak kısa bir süreliğine de olsa havuzda yanlarına gittik. Böylece Kuzey’in anne ve babasının armağanı olan Chicco You and Me kanguru ürününü de ilk defa denemiş olduk. Aslında taşıması pratik ancak benim belim rahatsız olduğu için uzun süre taşıyamıyorum. Ayrıca Can’da küçük olmasına rağmen daha şimdiden oldukça ağır.

Havuzdan eve dönünce tüm aile bir arada misafirlerimiz gitmeden önceki son akşam yemeğini yedik. Bol bol hatıra fotoğrafları çektik.

Gece oldukça geç yattım. Öncelikle Kuzey’in annesinin bilgisayarını yedekledim. Babasının bilgisayarındaki bir sorunu çözdüm. Bir yandan doktorlara ve hemşirelere Can’ın doğumu sırasında yardımlarından ötürü teşekkür kartlarını yazdım. Amazon’a iade edeceğimiz emzirme örtüsünün kutusunu organize ettim.

Ayrıca ailemize göndereceğimiz resimler birden fazla yerde duruyordu. Benim, Defne’nin ve Kuzey’in babasının fotoğraf makinesi ve Defne’nin cep telefonuna dağılmış olan bu fotoğrafları tek bilgisayarda toparlamak uzun sürdü. Ardından tüm fotoğrafları annemler için dvd’ye yazmak istedim. Defnenin bilgisayarında bir program vardı. Ama bir seri talihsizlik ve programların bozulması yüzünden dvd’ye yazma işlemini gerçekleştiremediğimiz gibi bir sürü de vakit kaybetmiş olduk. Artık dvd’yi başka zaman göndereceğiz.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Similac Strong Moms Kulübü

boncuklar

Farkına Varıyorum