in

Misafirlerimiz Geliyor!

kavusma

Gündüz market alışverişi ve öğlen yemeği için dışarı çıktık. Bu akşam gelecek olan misafirlerimiz için buzdolabımızı doldurduk. Can dışarıda durduğumuz süre boyunca uslu durdu. Eve kadar ağlamadan dayandı ve hatta evde yemek pişirmeme ve ortalığı toplamama da izin verdi. Bence dışarıya çıkıp temiz hava almaktan hoşlanıyor. Arabanın motor sesi de uykusunu getiriyor. Keşke böyle hergün dışarı çıkma şansımız olsa… Ancak hafta içi Kuzey işten döndükten sonra yemek ye ve dinlen derken dışarıya çıkmaya halimiz kalmıyor.

Bugün Can`in babaanne, dede ve halası Florida’dan geldi. Bir müddettir sessiz olan evimize bir ses, bir renk geldi. Halası Can’ı ilk defa görüyor. Çok sevdi. Babaanne ve dedesi ise büyümüş buldular. Can misafirleri için ilk defa keten gömleğini ve kanvas pantalonunu giydi. En küçük boy pantalonu giydirmeme rağmen içinde kayboldu bebeğim.

Can’a uzaktaki arkadaşlarımız armağanlar göndermişler. Armağanlar için onlara çok teşekkür ediyoruz. Yeni cicileri ilk giymeden önce yıkanmak üzere çamaşır sepetine koyduk.

Bu yazıya puan ver!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Doktor

Doktor ve Emzirme Uzmanı

aile boyu banyo

Aile Boyu Banyo