BebekveBen.com websitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. BebekveBen.com’a erişerek yada bu websitesini kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. BebekveBen.com websitesini kullanmadan önce lütfen kullanım koşullarını okuduğunuzdan emin olunuz. BebekveBen.com, bu kullanım koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Websitesi İçerik Hakları

  • BebekveBen.com’da yer alan bilgiler kullanıcılarının kişisel kullanımı içindir. Ticari amaçlarla kullanılamaz.
  • BebekveBen.com’da bulunan yazıların ve kullanılan fotoğrafların her türlü hakkı ilgili yazının yazarına aittir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası ile korunmaktadır. Dış kaynaklardan alınan bilgiler kaynak gösterilerek kullanılmıştır. BebekveBen.com içeriği çeşitli programlar ve yazılımlar kullanılarak otomatik olarak ya da elle kopyalanarak başka bir kaynakta, BebekveBen imzası konulsa dahi, izinsiz olarak yayınlanamaz, başka bir kaynakta kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve üçüncü şahıslar tarafından yazılmış gibi gösterilemez.
  • BebekveBen.com’daki bilgileri herhangi bir kaynakta kullanmak istediğiniz takdirde lütfen iletişim sayfasından mesaj göndererek izin isteyiniz.

Kullanıcı Yorumları

BebekveBen.com kullanıcılarının sesini duymaktan her zaman mutluluk duyar. Bununla beraber websitesindeki pozitif ortamı korumak amacıyla yapacağınız yorumlarda aşağıdaki noktalara dikkat ediniz:

  • Genel ahlaka aykırı, küfürlü, hakaret içeren, şiddet içeren yorumlar yapmayınız.
  • Herhangi bir ırkı, etnik kökeni, milliyeti, cinsiyeti küçük düşürücü yorumlar yapmayınız.
  • Bir üçüncü şahsın kişilik haklarına saldıran, onu kasıtlı olarak küçük düşürücü yorumlar yapmayınız.
  • Tedavi yöntemleri kişiye özeldir ve doktor kontrolünde yapılmalıdır. Belli bir tedavi yöntemini ya da ilacı öneren yorumlar yazmayınız. Bu tür yorumlar ya silinecek ya da yorumun tedavi/ilaç ismi içeren kısmı silinerek yayınlanacaktır.
  • Belli bir kurumu, firmayı, ürünü, websitesini, sosyal medya hesabını reklam edecek şekilde yorum yapmayınız. Bu tür yorumlar ya silinecek ya da yorumun reklam içeren kısmı silinerek yayınlanacaktır.

BebekveBen.com’da yapılan her türlü yorumdan 5651 Sayılı Kanun’un 8 ve T.C.K’nın 125. maddesine göre yorumu yapanın kendisi sorumludur. BebekveBen.com, kullanıcılarının yaptığı yorumlardan doğabilecek yasal sorunlar nedeniyle sorumlu tutulamaz.

Sürekli ve Konuk Yazar Yazıları

BebekveBen.com’da yayınlanmış her türlü yazı ve yazı içeriğindeki fotoğraflardan 5651 Sayılı Kanun’un 8 ve T.C.K’nın 125. maddesine göre ilgili yazının yazarı sorumludur. BebekveBen.com, yazarlarılarının yazdığı yazılardan doğabilecek yasal sorunlar nedeniyle sorumlu tutulamaz.

Üçüncü Şahıs Websitelerine Linkler

BebekveBen.com kimi yazılarında bilgi amaçlı olarak başka websitelerine link verebilir. Bu linkler kullanıcıların faydalanması içindir ve bu linklere erişip erişmemek tamamen kullanıcının tercihidir. BebekveBen.com üçüncü şahıslara ait websitelerindeki içerikten, içeriğin doğrululuğundan, ürün ve hizmetlerden sorumlu tutulamaz. BebekveBen.com’da yer alan bir linke tıklayarak başka bir websitesine ulaştığınızda o websitesini kullanmadan önce, o websitesinin kullanım koşullarını okuduğunuzdan emin olunuz.

Sağlık Uyarısı

Bu websitesindeki yazılar doktor veya uzman tavsiyesi niteliğinde değildir. Lütfen sağlık konularında karar vermeden önce sağduyunuzu dinleyiniz ve doktorunuza danışınız.


BebekveBen.com
Son Güncelleme Tarihi: 7 Ekim 2020