in ,

Kışlıklar Kaldırılsın, Yazlıklar Çıksın…

bahar.temizligi

Gündüz kahvaltıdan sonra ben Can’ı oyalarken babası haftalık ev temizliğinin bir kısmını yaptı.  Sonra Kuzey bebeğimizi tutarken ben de ince detayları tamamladım. Ayrıca bir müddettir kışlık kıyafetleri kaldırmaya niyetlenmiştim. Nihayet bugün herşeyi kaldırdım. Böylece elbise dolabımız da rahatladı. Yazlık kıyafetlerimiz daha rahat olarak raflara yerleşti. Bazen kışlıkların kalkması ve yazlıkların çıkarılması çalışmaları esnasında unuttuğum elbiselerimi buluyorum. Size de oluyor mu bilmiyorum ama yeni bir şey almış gibi seviniyor insan. Bu sefer de varlığını bile unuttuğum iki tane şortumu buldum. Hamile iken içlerine girmek bir hayaldi. Ama şimdi rahatlıkla sığıyorum. Oley!!!

Daha sonra haftalık market alışverişimizi yapmak için dışarıya çıktık. Can’a portatif salıncağını (Bright Starts Ingenuity Portable Swing, Bella Vista) nihayet aldık. Can market alışverişinin sonuna doğru uyandığı için ona marketin girişindeki bankta mamasını verdim. Akşam da evde bir heves salıncağı kurdum. Ama maalesef pillerini almayı unuttuğumuz için çalıştırılması yarına kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bebeklere Uygun Oyuncaklar

Uyku Düzeni