in

kaynanam bir tane

herkes kaynanasından şikayet eder benimki bana annemden yakın. gerçekten çok acı bunu itiraf etmek. kadın eğitimsiz meğitimsiz ama benim üniversite mezunu üstelik doktora yapmış annemden daha çok beni anlıyor ve yardım ediyor.

One Comment

Yanıt Yaz
  1. Ne kadar şanslısınız. Bu bulunmaz bir nimet bence. Benim kaynanam da benimle aşık atar, oğlunu benden kıskanır, torununu benden kıskanır, oğlunu kendi annemden kıskanır, beni kendi abisinden bile kıskanır. kendisine hediye gelen şeyleri bana getirir bir de üzerine kimden geldiğini hediye olduğunu söyler. hatta o kadar aşık atar ki benimle anneme hakaret bile etti. bana şirret dedi. benim yerimde başka biri olsa hakkaten kötü konuşurdu ama aile terbiyem bunu el vermediği için ben yine sakin kaldım. eşim arada kalıyor çünkü. onun evinde oturduk diye sizden kira bile istemedim dediği oldu. bir tane oğlu var. siz düşünün artık. daha neler neler.. o yuzden kıymeti bilinmesi gerekir iyi kaynanaların.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

kalp kırıklığı

tatilim geldi