herkes kaynanasından şikayet eder benimki bana annemden yakın. gerçekten çok acı bunu itiraf etmek. kadın eğitimsiz meğitimsiz ama benim üniversite mezunu üstelik doktora yapmış annemden daha çok beni anlıyor ve yardım ediyor.

Bebek ve Ben

Gıybet Girl BebekveBen'in anonim kalmak isteyen tüm okuyucularını temsil etmektedir. Siz de anonim olarak içinizi dökmek isterseniz bebekveben.com/kategori/giybetgirl/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Ne kadar şanslısınız. Bu bulunmaz bir nimet bence. Benim kaynanam da benimle aşık atar, oğlunu benden kıskanır, torununu benden kıskanır, oğlunu kendi annemden kıskanır, beni kendi abisinden bile kıskanır. kendisine hediye gelen şeyleri bana getirir bir de üzerine kimden geldiğini hediye olduğunu söyler. hatta o kadar aşık atar ki benimle anneme hakaret bile etti. bana şirret dedi. benim yerimde başka biri olsa hakkaten kötü konuşurdu ama aile terbiyem bunu el vermediği için ben yine sakin kaldım. eşim arada kalıyor çünkü. onun evinde oturduk diye sizden kira bile istemedim dediği oldu. bir tane oğlu var. siz düşünün artık. daha neler neler.. o yuzden kıymeti bilinmesi gerekir iyi kaynanaların.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kalp kırıklığı

tatilim geldi