in ,

(Hediyeli) Johnson’s Şampuan ve Bebe Pudrası Kazanın

[important]Johnson’dan şampuan ve bebe pudrası çekilişini kazanan 2 okurum belli oldu! Sonuçlar bu yazımda. Kazanan Tuğba Rakunt ve Selin’i tebrik eder ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. [/important]

Johnson’ın bebe şampuanı dediğimde bizim neslin çoğu şu reklamı hatırlayacaktır. Özellikle “no more tears – gözyaşına son” diyen bebişin o muzur sesi ve aynanın karşısında saçlarını hırpalarcasına tarayan bebeğin tatlı hali hep aklımda… Şarkıyı da senelerdir banyo yaparken ya da markette Johnson ürünlerini gördüğümde hep söylerim. 🙂 Öyle de akılda kalıcı bir şarkıydı yani. Bakın reklamı YouTube’da buldum…

Ben ve kardeşim çocukken Johnson’un klasik şampuanıyla yıkanırdık. Piyasadaki yetişkin şampuanlarının aksine, göz yakmama özelliği olması çok hoşumuza giderdi. Can’a da değişiklik olsun diye, mor renkli Johnson’s® baby Bedtime Şampuan versiyonundan aldım. Lavantalı aromasıyla bebeği rahatlatma özelliği olan bu şampuanı gece yatmadan önceki banyolarında denedik ve memnun kaldık.

Johnson&Johnson 2 okuruma harika kokusu ve göz yakmayan formülüyle klasik Johnson bebe şampuanı ve büyük boy bebe pudrası seti hediye ediyor.

Johnson&JohnsonAşağıdaki bilgiler ürünlerin paketleri üzerinden alınmıştır:

Johnson’s Baby Şampuan

 • 800 ml.lik kutuda
 • Bebeklerin gözleri yetişkinlere oranla çok daha hassastır. Johnson’s Baby gerçek göz yakmayan formüllü şampuan bebeğinizin gözleri için saf su kadar yumuşaktır. Yumuşaklığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
 • Saçlarını nazikçe temizlemek için ideal bir üründür.
 • Kolayca durulanır.
 • Saçları yumuşacık yapar ve mis gibi kokmasını sağlar.
 • Göz doktorları tarafından test edilmiştir.
 • Johnson annelerin 100 yılı aşkın süredir güvendiği markadır.
 • İtalya’da üretilmiştir.

Kullanımı

 • Bebeğinizin saçlarını ıslatın.
 • Az miktarda şampuanı elinize dökün ve nazikçe saçlara sürün.
 • Durulayın.

Uyarılar

 • Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutun.
 • Harici kullanım içindir.

Johnson’s Baby Powder (Bebe Pudrası)

 • Ekonomik 200 gr.lık pakette
 • Johnson’s Baby Powder sürtünme ve kızalıklıkların etkisini azaltan bir tabaka oluşturarak bebeğinizin cildini yumuşak ve sağlıklı tutar.
 • Thailand malı.
 • İçindekiler: talk pudrası ve parfüm

Uyarılar

 • Çocuğunuzun ağız ve burnundan uzak tutunuz. Solunması nefes alma problemlerine sebep olabilir. (Özel notum: Ben bebek sağlığında risk almayı sevmeyen bir insan olduğum için solunum problemi yaratma ihtimaline karşılık Can’a bugüne kadar bebe pudrası kullanmadım. Ancak kendim için bebe pudrası kullandım. Özellikle sıcak yaz günlerinde ayakkabının içine dökmek çok faydalı oluyor.)
 • Gözle temas ettirmeyin.
 • Zedelenmiş cilt üzerinde kullanmayın.
 • Sadece harici kullanm içindir.
 • Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutun.

Kullanımı

 • Bebeğinizin yüzünden uzak tutarak elinize dökün ve cilde sürün.
 • Sıkıca kapatın. Serin ve kuru bir yerde saklayın.

Ürünleri Nasıl Kazanacaksınız?

BebekveBen.com’un iki şanslı okuyucusu Johnson&Johnson’dan bebe şampuanı ve bebe pudrası seti kazanacak. Yılların markası Johnson&Johnson’ın oldukça beğenilen bu klasik ürünlerini kazanmak çok kolay.

Aşağıdaki yöntemlerden her biri için ayrı bir çekiliş numarası kazanacaksınız. Hepsini yaparsanız 3 ayrı şansınız olacak.

1- BebekveBen Facebook sayfasını beğen-like yapın. Daha sonra bu yazının altına, Facebook adınızla beraber “beğen-like” yaptığınızı belirten bir yorum bırakın. Önceden beğen-like yaptıysanız, onu belirtirseniz o da sayılacak.

2- BebekveBen Twitter sayfasını “takip et-follow” yapın. Daha sonra bu yazının altına Twitter adınızla beraber “takip et-follow” yaptığınızı belirten bir yorum bırakın. Önceden takip et-follow yaptıysanız, onu belirtirseniz o da sayılacak.

3- Bu çekilişi kendi Facebook ve/veya Twitter sayfanızda duyurun. Daha sonra bu yazının altına nerede duyuru yaptığınızı belirten bir yorum bırakın.

Hepsi bu.

Çekilişe katılım süresi 2 Temmuz 2012 pazartesi günü Türkiye saatiyle 23,59′da sona erecek. Katılım süresi sonrasında iki talihli okuyucum random.org’dan  belirlenecek ve 3 Temmuz 2012 salı günü açıklanacak. Kazanan okuyucumla emaille iletişime geçecek ve gönderi için adres bilgilerini isteyeceğim. Emaille iletişime geçişimin ardından 1 hafta süresince bana dönüş olmaması durumunda, yedek talihliyi açıklayacağım.

Hediye sadece Türkiye adreslerine gönderilebiliyor. Bu nedenle yurtdışında yaşayan okurlarımdan biri kazandığı takdirde, hediyelerini kendilerine ulaştıracak bir tanıdıklarının Türkiye’deki adresini vererek çekilişe katılabilirler.

Johnson&Johnson çalışanları bu çekilişe katılamazlar.

Herkese bol şans!

[important]Siz de firmanızın Bebek ve Ben’de tanıtılmasını istiyorsanız Tanıtım ve Reklam sayfasına göz atmayı unutmayın.[/important]

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

 1. Ben kazanmak isterim. Sizi zaten takip ediyordum. Her iki hesapta da adım NeseKavakli. Facebook ve Twitterımdan duyurdum…

 2. Çocukluğumda bağıra çağıra söylerdim bende bu şarkıyı şimdi oğlum demir’le de söylüyorrrumm..Johnson Baby Shampooooo yeeeeeeeeeee 🙂 Facebooktan aynı isimle takip ediyorum.

 3. Tanla
  Facebookta paylaştım. İsmim Seda Güvener. Seni zaten Facebookta takip ediyorum.

 4. Merhaba Tanla
  Facebook adım Hatice Sipahi. Seni çok seviyoruz ve ben kızım Elif , sevgiler 🙂

 5. Satyfanızı daha önceleri de takip ediyordum.Facebook sayfanızı beğendim.Twitterdan da takibe aldım.https://twitter.com/intent/follow?original_referer=http%3A%2F%2Fwww.bebekveben.com%2F2012%2F06%2F24%2Fhediyeli-johnsons-sampuan-ve-bebe-pudrasi-kazanin%2F&screen_name=Bebek_ve_Ben&source=followbutton&variant=2.0&xd_token=ce1dc7c0220c4
  face adım berrinbulut,twetter adım öğretmen anne.

  facede paylaştım.UMARIM KAZANIRIM.SEVGİLER BOL ŞANSLAR HERKESE:)))))))))))))))))))

 6. Merhaba facebookta daha önceden beğenmiştim ufuk yalcin
  twitter da da takip ediyorum önceden beri ufukyalcin1
  twitterda duyuruyorum

 7. Facebook twitter her yerde beğendim zaten takip te ediyordum 🙂
  herkese bol şans

Bebek ve Çocuklarda Sık Görülen Yaralanmalar

19 Çocuklı Çılgın Duggar Ailesiyle Tanışın!