in ,

(Hediyeli) ABC Derm Şampuan

Müjde! Müjde! Müjde! 2013 hediye sezonunu başlatıyoruz.

Bu yazıya yorum bırakan bir okurum ABC Derm’in bebek ve çocuklar için ürettiği Foaming Cleanser ürününden kazanacak. Ürünleri nasıl kazanacağınıza dair detaylar için yazının sonuna bakın…

Daha önce okurlarıma çekilişle verdiğim ve kullananlardan çok güzel ve kaliteli olduğuna dair geri dönüşler aldığım ABC Derm markasından yepyeni bir ürün daha: ABC Derm Foaming Cleanser.

Biz de ABC Derm’in Cold Cream serisinden Nourishing Cleansing Cream, Nourishing Body Cream ve Nourishing Face Cream’i Can için kullanmış ve oldukça memnun kalmıştık. Foaming Cleanser da bizi yanıltmadı. Hem bebek saçını ve vücudunu güzel temizliyor hem de mis gibi, hafif bir kokusu var. Ayrıca gözleri de yakmıyor. Sizin bebeğiniz de benimki gibi banyoda uzun uzun oynamayı ve kafasını iki kere şampuanlatmayı seviyorsa bayağı önemli bir özellik 🙂 İşte ürünün detayları…

 

abc derm

ABCDerm Foaming Cleanser (1 Litre)

Bebek ve Çocuklar için saç ve cilt temizleme

 • ABCDerm Foaming Cleanser,  içerdiği nazik sürfaktanlar (coco betain) sayesinde saçlı deri ve cildi tahriş etmeden temizler.
 • Formüldeki nazik tansiyoaktif içerikler cildi nazikçe arındırıken, pentilen glikol cildi nemlendirir.

ÖZELLİKLERİ

 • Bebek ve çocukların hassas cildini temizlemek amacıyla, ABCDerm Dermatolojik Güvenlik İlkeleri’ne uygun olarak özenle üretilmiştir.
 • Hipoalerjeniktir.
 • Yüksek cilt ve göz çevresi toleransına sahiptir. Gözleri yakmaz.
 • Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.
 • Paraben, sabun ve alkol içermez.
 • Hipoalerjenik parfüme sahiptir.

KULLANIMI

 • Nemli vücut ve saçlara uygulanır. Köpürtülür ve durulanır. Nazikçe kurulanır.

ABC Derm’in diğer ürünleri için firmanın websitesini ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerin yanısıra bebek cildi bakımıyla ilgili güzel yazılar da var. Ayrıca uzmanlara soru sorabiliyorsunuz.

Ürünü Nasıl Kazanacaksınız?

BebekveBen.com’un bir şanslı okuyucusu ABC Derm’den 1 litrelik Foaming Cleanser kazanacak. Ünlü Fransız markası ABC Derm’in ürünlerini kazanmak çok kolay.

Aşağıdaki yöntemlerden her biri için ayrı bir çekiliş numarası kazanacaksınız. Hepsini yaparsanız 4 ayrı şansınız olacak.

1- BebekveBen Facebook sayfasını beğen-like yapın. Daha sonra bu yazının altına, Facebook adınızı da yazarak “beğen-like” yaptığınızı belirten bir yorum bırakın. Önceden beğen-like yaptıysanız, onu belirtirseniz o da sayılacak.

2- BebekveBen Twitter sayfasını “takip et-follow” yapın. Daha sonra bu yazının altına Twitter adınızı da yazarak “takip et-follow” yaptığınızı belirten bir yorum bırakın. Önceden takip et-follow yaptıysanız, onu belirtirseniz o da sayılacak.

3- ABC Derm Türkiye Facebook sayfasını beğen-like yapın. Daha sonra bu yazının altına, Facebook adınızı da yazarak “beğen-like” yaptığınızı belirten bir yorum bırakın.

4- Bu çekilişi kendi Facebook ve/veya Twitter sayfanızda duyurun. Daha sonra bu yazının altına nerede duyuru yaptığınızı belirten bir yorum bırakın.

Hepsi bu.

Çekilişe katılım süresi 6 Mart 2013 çarşamba günü Türkiye saatiyle 23,59′da sona erecek. Katılım süresi sonrasında bir asıl ve bir yedek talihli okuyucum random.org’dan belirlenecek ve asıl talihli 7 Mart 2013 perşembe günü blogumdan açıklanacak. Kazanan okuyucumla emaille iletişime geçecek ve gönderi için adres bilgilerini isteyeceğim. Emaille iletişime geçişimin ardından 1 hafta süresince bana dönüş olmaması durumunda, yedek talihliyi açıklayacağım.

Hediye sadece Türkiye adreslerine gönderilebiliyor. Bu nedenle yurtdışında yaşayan okurlarımdan biri kazandığı takdirde, hediyelerini kendilerine ulaştıracak bir tanıdıklarının Türkiye’deki adresini vererek çekilişe katılabilirler. ABC Derm çalışanları bu çekilişe katılamazlar.

Siz de daha önce BebekveBen’den hediyeler kazanan okurlarıma katılın.

Herkese bol şans!

[important]Siz de firmanızın Bebek ve Ben’de tanıtılmasını istiyorsanız Tanıtım ve Reklam sayfasına göz atmayı unutmayın.[/important]

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
 1. facebook: Idil Altındağ Vural
  twitter: Ayse İdil Vural @aysdl

  Hem beğendim, hem rt yaptım hem de facebook da paylaştım 🙂

 2. Merhaba facebook ve twitterdan uzun zamandır takipteyim.diğer şartlar tamam. Twitterda paylaştım ufukyalcin1

 3. Merhaba facebook ve twitterdan uzun zamandır takipteyim.diğer şartlar tamam. Twitterda paylaştım özgür köse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sarp'ın umudu

Sarp ve Sarp’ların Umudu Olalım

nivea

NIVEA Yürekleri Ağza Getiren Bir Şakayla Yeni Stress Protect Deodorantı Tanıttı