in ,

Hamile Ünlülerden 7 Özel Kıyafet

Angelina Jolie

Yaz sezonu malum. Düğün, dernek, sünnet gibi özel günler için tercih edilen bir dönem. Güzelliğine düşkün kadınları normal zamanlarda bile düşündüren kıyafet seçimi, hamilelik döneminde daha bir zor hale geliyor. Her ne kadar çevremizdeki eşimiz-dostumuz “senin yüzünün ışıltısı yeter” dese de, özel toplantılara biz de şık-şıkıdım gitmek istiyoruz. Ancak bu harika dönemde değişen bedenimize uygun kıyafetleri bulmakta kimi zaman güçlük çekiyoruz.

Bu yazımda büyüyen karnımıza uygun olarak özel günlerde tercih edebileceğimiz kıyafetlerden örnekler vermek istiyorum. “Aman bu kıyafetleri şimdi nereden bulacağım? Bulsam da çok pahalıdır. Nasıl alacağım?” demeyin. Becerikli bir terzinin ellerinde çok daha uygun fiyatlara hayat bulabilecek bu modelleri, eteklerini kısa tutup, üzerine uygun bir ceket ya da bolero ayarlayarak, başka aktivitelerde de kullanmak mümkün.

Jeniffer Lopez, Angelina Jolie, Halle Berry, Natalie Portman, Cate Blanchett, Heidi Klum ve Beyonce Knowles’ın hamilelik dönemlerinde giydiği özel kıyafetlerle ilgili bu yazımın devamını Alternatif Anne’deki köşemden okuyabilirsiniz.

Bu yazıya puan ver!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Halam, Halam, Çılgın Halam

Ben Ağladığımda…