in ,

Halo Uyku Tulumları Çekiliş Sonucu

BebekveBen.com – mamakido.com işbirliğiyle düzenlediğimiz “Halo Uyku Tulumu Çekilişi”ni kazanan okurum belli oldu. 18-25 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlediğim çekilişe katılım yoğun oldu. Şanslı okurumun ve yedek talihlinin isimleri şöyle:

Asıl talihli: Filiz Olcay Kaya.

Kazanan okurum Filiz’i tebrik ederim. Minik kızı Halo uyku tulumunu sağlıkla, güle güle giysin.

Filiz ile emaille iletişime geçecek ve gönderi için adres bilgisini isteyeceğim. Emaille iletişime geçişimin ardından 1 hafta süresince bana dönüş olmaması durumunda, yedek talihlinin ismi şöyle:

Yedek talihli: Damla Balcı.

Bu arada mamakido’nun tüm okurlarıma bir sürprizi var:

mamakido.com’dan alacağınız tüm Halo uyku tulumları 3 Şubat 2016  tarihine kadar ücretsiz kargo ile gelecek. Bu promosyondan faydalanmak için ürünü satın alırken kampanya kodu kısmına “bebekveben” yazamanız yeterli.

Çekilişi Facebook hesabıma eklediğim videodan görebilirsiniz.

Tüm diğer okurlarıma zaman ayırıp katıldıkları için çok teşekkür ederim.

Yepyeni çekilişler ve kampanyalarda buluşmak üzere!

Tanla

2 Comments

Yanıt Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Okulda Gerçekten Sağlıklı Yemekler Var mı?

Çocuklar ve Sizin İçin Harika Bir Aktivite: Taş Boyama