in

Günün Sürprizi

Günün sürprizi çifte banyo oldu. Nasıl oldu derseniz…Bugün Kuzey işten gelince saat 8pm gibi Can’ın rutin banyosunu yaptırdık. Bebeğimizi güzelce temizledik, yeni cicilerini giydirdik. Daha sonra gece 10pm’de bebeğimi emzirdim. Emdikten biraz sonra artık aşina olduğumuz “pooort” sesi gelince koştura koştura altını açtık. Tabii yine kocaman bir kaka yapılmıştı. Tam herşeyi temizledik ve altını kapatmak üzere iken maalesef kocaman bir çiş geldi. Hazır olmadığımız için de bebeğimizin başı dahil tüm üstü güzelce ıslandı. Tabii bu durumda bize tüm elbiselerini soyup Can’ı bir defa daha yıkama vazifesi düştü. İşte böyle…

Bu yazıya puan ver!

2 Comments

Yanıt Yaz
  1. Hahahah! Benim ilk çocuğum da erkekti. Ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum. İkincisi allahtan kız oldu da çiş kazalarından bir nebze olsun kurtulduk. Sağlıkla büyütmenizi dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bebeklerle Oynama Fikirleri

Bebekler Dolaşmayı Sever