in

Fotoğraf Seçimi

fotograf

Bugün akşam üstüne doğru Can’ın yine huzursuzluğu başladı. Karnını doyurup, altını değiştirip, gazını çıkarmayı deneyip (bu konuda hala çok başarılı olduğumu söyleyemeyeceğim) yine ağlamaya devam edince insan kendini çok çaresiz hissediyor. Morali bozuluyor. Bazı kişiler bebeklerin bozuk morali hissettiğini söylüyor. Ama elden birşey gelmiyor. İnşallah bu dönemi zaman içinde birbirimize alışarak atlatacağız. Ayrıca Kuzey’in ailesinin de önümüzdeki hafta ayrılıyor olması beni düşündürüyor. Varlıklarına çok alışmıştık. Şimdi yalnız kalacağız.

Akşamleyin uzun zamandır ihmal ettiğim Can’ın basılacak fotoğraflarını seçme ve düzenleme işini yaptım. Elimde Can’ı beklerken, hamileliğin son günleri, doğum ve Can’ın doğduktan sonra hergün çektiğim fotoğraflardan oluşan geniş bir arşiv var. Bunlardan güzel olanları seçtik ve bastırmak üzere kaydettik. Bu fotoğrafların bir kısmını da Türkiye’deki ailemize göndermeyi planlıyorum.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

40-gun

Can 40 Günlük

sis_kebab

Arkadaşlarla Buluşma