in

Fotoğraf Seçimi

fotograf

Bugün akşam üstüne doğru Can’ın yine huzursuzluğu başladı. Karnını doyurup, altını değiştirip, gazını çıkarmayı deneyip (bu konuda hala çok başarılı olduğumu söyleyemeyeceğim) yine ağlamaya devam edince insan kendini çok çaresiz hissediyor. Morali bozuluyor. Bazı kişiler bebeklerin bozuk morali hissettiğini söylüyor. Ama elden birşey gelmiyor. İnşallah bu dönemi zaman içinde birbirimize alışarak atlatacağız. Ayrıca Kuzey’in ailesinin de önümüzdeki hafta ayrılıyor olması beni düşündürüyor. Varlıklarına çok alışmıştık. Şimdi yalnız kalacağız.

Akşamleyin uzun zamandır ihmal ettiğim Can’ın basılacak fotoğraflarını seçme ve düzenleme işini yaptım. Elimde Can’ı beklerken, hamileliğin son günleri, doğum ve Can’ın doğduktan sonra hergün çektiğim fotoğraflardan oluşan geniş bir arşiv var. Bunlardan güzel olanları seçtik ve bastırmak üzere kaydettik. Bu fotoğrafların bir kısmını da Türkiye’deki ailemize göndermeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

40-gun

Can 40 Günlük

sis_kebab

Arkadaşlarla Buluşma