BebekveBen Forum Yarışması

Bildiğiniz gibi BebekveBen Forum’u 2016 Eylül ayında yayına aldım. Geçen 1 aylık süreç içinde foruma yoğun bir kayıt gerçekleşti. Şimdi de forum konularını geliştirmek ve forum katılımını artırmak için eğlenceli bir yarışma düzenlemeye karar verdim.

ÖDÜL

Yarışmayı kazanan 1 kişi E-Bebek internet sitesi www.e-bebek.com’dan 100TL değerinde alışveriş yapma imkanına sahip olacak. Kazandığı 100TL’yi giyim, bebek odası, banyo, bakım, bez, oyuncak, beslenme, emzirme gibi başlıklardaki binlerce ürün çeşidinden dilediği ürünleri seçmek için kullanacak.

YARIŞMAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

BebekveBen Forum’a mümkün olduğunca çok soru ekleyerek forumumuzu hareketlendirmeyi hedefleyen yarışmamızın kuralları çok basit: Yarışmaya katılmak için aşağıdaki 3 koşulu yerine getirmeniz yeterli:

yarisma

1- KAYIT OLUN! BebekveBen Forum’a kayıt olun.
Foruma kayıt olduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz emailinize gönderilecektir. Foruma daha önce kayıt olduysanız da bu kampanyaya katılabilirsiniz.

DİKKAT! Foruma üye kayıdı yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz size ulaşmadıysa emailinizin spam (istenmeyen) bölümünü kontrol edin. BebekveBen Forum’dan gelen mesajı spam değil olarak işaretlemeyi unutmayın!

2- FORUMA SORU EKLEYİN! Emailinize gönderilen kullanıcı adınız ve şifrenizle foruma giriş yaparak, beğendiğiniz bir başlıkların altında yeni, konular (sorular) oluşturun: bebekveben.com/forum 

Nasıl Yeni Konu Oluşturacağım?

  • Foruma kayıt olduktan sonra Forum Ana Sayfasından (bebekveben.com/forum) dilediğiniz başlığa (linke) tıklayarak yeni konu oluşturabilirsiniz.

Hangi Konular (Sorular) Kabul Edilecek?

  • Forumda yer alan anne, bebek, beslenme, çocuk, doğum, hamilelik, sağlık, tuvalet ve uyku başlıkları altında dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.
  • Sorularınız en az 3 cümleden oluşan anlamlı sorular olmalıdır. BebekveBen Forum’un tüm katılımcılar için faydalı ve samimi bir forum olmasını hedefliyoruz. O nedenle sadece yarışmaya katılım amaçlı sorular sormaktansa annelik ve bebek/çocuk bakımına dair gerçekten merak ettiğiniz soruları sorun.

Şansınızı Artırın!

  • Sorduğunuz her soru yarışma çekilişnde 1 kez listelenmenize yol açacak. Sorabileceğiniz soru adedinde bir sınır yok. Birden çok soru sorarak birden fazla kez listelenip, yarışmadaki şansınızı artırabilirsiniz.

3- KATILIMINIZI HABER VERİN! Yarışmaya katıldığınızı nereden bileceğiz? Yarışmayı duyuran bu blog sayfasına yarışmaya kaç soruyla katıldığınızı belirten bir yorum (mesaj) bırakın.

bebekveben.com/forumyarismasi
YARIŞMA KURALLARI

  • Yarışma bu yazının yayınlanma tarihinde başlayıp 30 Kasım 2016 Çarşamba Günü Türkiye saatiyle 23:59′da sona erecek.
  • Katılım süresi sonrasında 1 asıl ve 1 yedek talihli okuyucumu çekilişle belirleyecek ve talihliyi 1 Aralık 2016 Perşembe günü blogumdan duyuracağım.
  • Kazanan okuyucumla emaille iletişime geçeceğim. Emaille iletişime geçişimin ardından 1 hafta süresince bana dönüş olmaması durumunda, yedek talihliyi açıklayacağım.

Siz de daha önce BebekveBen’den hediyeler kazanan okurlarıma katılın.

Herkese bol şans!

Yazar Hakkında

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 6 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Ne düşünüyorsunuz?

10 Yorum