BebekveBen Forum Yarışması

Ana sayfa Forumlar BebekveBen Forum Yarışması BebekveBen Forum Yarışması

Bu konu 8 yanıt ve 6 izleyen içeriyor ve en son  nurhayatk tarafından 1 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #21917
  Bebek ve Ben
  Bebek ve Ben
  Yönetici

  Bildiğiniz gibi BebekveBen Forum’u 2016 Eylül ayında yayına aldım. Geçen 1 aylık süreç içinde foruma yoğun bir kayıt gerçekleşti. Şimdi de forum konularını geliştirmek ve forum katılımını artırmak için eğlenceli bir yarışma düzenlemeye karar verdim.

  ÖDÜL

  Yarışmayı kazanan 1 kişi E-Bebek internet sitesi http://www.e-bebek.com’dan 100TL değerinde alışveriş yapma imkanına sahip olacak. Kazandığı 100TL’yi giyim, bebek odası, banyo, bakım, bez, oyuncak, beslenme, emzirme gibi başlıklardaki binlerce ürün çeşidinden dilediği ürünleri seçmek için kullanacak.

  YARIŞMAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

  BebekveBen Forum’a mümkün olduğunca çok soru ekleyerek forumumuzu hareketlendirmeyi hedefleyen yarışmamızın kuralları çok basit: Yarışmaya katılmak için aşağıdaki 3 koşulu yerine getirmeniz yeterli:

  1- KAYIT OLUN! BebekveBen Forum’a kayıt olun: bebekveben.com/forumkayit
  Foruma kayıt olduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz emailinize gönderilecektir. Foruma daha önce kayıt olduysanız da bu kampanyaya katılabilirsiniz.

  DİKKAT! Foruma üye kayıdı yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz size ulaşmadıysa emailinizin spam (istenmeyen) bölümünü kontrol edin. BebekveBen Forum’dan gelen mesajı spam değil olarak işaretlemeyi unutmayın!

  2- FORUMA SORU EKLEYİN! Emailinize gönderilen kullanıcı adınız ve şifrenizle foruma giriş yaparak, beğendiğiniz bir başlıkların altında yeni, konular (sorular) oluşturun: bebekveben.com/forum 

  Nasıl Yeni Konu Oluşturacağım?

  Foruma kayıt olduktan sonra Forum Ana Sayfasından (bebekveben.com/forum) dilediğiniz başlığa (linke) tıklayarak yeni konu oluşturabilirsiniz.

  Hangi Konular (Sorular) Kabul Edilecek?

  Forumda yer alan anne, bebek, beslenme, çocuk, doğum, hamilelik, sağlık, tuvalet ve uyku başlıkları altında dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.
  Sorularınız en az 3 cümleden oluşan anlamlı sorular olmalıdır. BebekveBen Forum’un tüm katılımcılar için faydalı ve samimi bir forum olmasını hedefliyoruz. O nedenle sadece yarışmaya katılım amaçlı sorular sormaktansa annelik ve bebek/çocuk bakımına dair gerçekten merak ettiğiniz soruları sorun.

  Şansınızı Artırın!

  Sorduğunuz her soru yarışma çekilişnde 1 kez listelenmenize yol açacak. Sorabileceğiniz soru adedinde bir sınır yok. Birden çok soru sorarak birden fazla kez listelenip, yarışmadaki şansınızı artırabilirsiniz.
  3- KATILIMINIZI HABER VERİN! Yarışmaya katıldığınızı nereden bileceğiz? Yarışmayı duyuran bu blog sayfasına ya da ilgili forum sayfasına yarışmaya katıldığınızı belirten bir yorum (mesaj) bırakın.

  bebekveben.com/forumyarismasi
  bebekveben.com/forumkonusu/bebekveben-forum-yarismasi

  YARIŞMA KURALLARI

  Yarışma bu yazının yayınlanma tarihinde başlayıp 30 Kasım 2016 Çarşamba Günü Türkiye saatiyle 23:59′da sona erecek.
  Katılım süresi sonrasında 1 asıl ve 1 yedek talihli okuyucumu çekilişle belirleyecek ve talihliyi 1 Aralık 2016 Perşembe günü blogumdan duyuracağım.
  Kazanan okuyucumla emaille iletişime geçeceğim. Emaille iletişime geçişimin ardından 1 hafta süresince bana dönüş olmaması durumunda, yedek talihliyi açıklayacağım.
  Siz de daha önce BebekveBen’den hediyeler kazanan okurlarıma katılın.

  Herkese bol şans!

 • #22299

  zumruduannekusu
  Katılımcı

  Yarışmaya iki soru ile katıldım.

 • #22340

  titizanne
  Katılımcı

  Yarismaya şimdilik 1 soru ile katıldım ☺ kendime bol şans 😉😄

 • #22346

  titizanne
  Katılımcı

  Foruma 2 soru daha ekledim. Bilginize ☺

 • #22360

  Aylin
  Katılımcı

  Yarismaya 2 soruyla katildim.Devami gelicek 😊

 • #22371

  Icelmira
  Katılımcı

  Katıldım:)

 • #22601

  titizanne
  Katılımcı

  1 konu başlığı daha açtım. Bilginize ttl 4 oldu ☺ iyi akşamlar

 • #22617

  nurhayatk
  Katılımcı

  Merhabalar yarismaya 2 soru ile katildim 😊

 • #22828

  nurhayatk
  Katılımcı

  Merhabalar cekilis sonucunu ogrenebilirmiyiz 😊

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.