Sürpriz, sürpriiiz Esraaa!

Hamile olan BebekveBen okurlarına armağan olarak başlattığım Kişiye Özel İsim Tablosu tasarımlarına bugün yeni bir isimle devam ediyorum. Sırada Bebek ve Ben’de 2013 Eylül ayından beri hamilelik günlüğü tutan Esra’nın merakla beklediğimiz minik kızı için hazırladığım isim tablosu var. Esra’nın cıvıl cıvıl gebelik günlüğünü takip edenler bilecektir. 30. haftada bebişlerine “Elif” ismini koymaya karar verdiklerini açıkladılar.

Elif’in anlamları şöyle:

– Dost tanıdık

– Işık saçan güzel kız

– İnce, uzun, kibar kız

Elif ismini düşününce aklıma uğur böcekleri ve çocukluğumda kırlardan topladığım uçuşan çiçekler geldi. Elif kızın ailesine uğur getireceğine inanıyorum. İşte Elif için hazırladığım isim tablosu:

Elif isim tablosu

Bebeklerine isim tablosu talep edecek olan ebeveynlerin anne/çocuk/bebek alanında hoşlarına giden bir konuyu seçerek BebekveBen’de yayınlanmak üzere bir yazı göndermelerini rica ediyorum. Bu yazı, bebek beklerken duygularınız ve hatta bebeğinize yazacağınız bir mektup bile olabilir.

Yazınız hazır olduğunda küçük prens ya da prensesin ismini, ismin anlamını, bebeğinizin beklenen doğum tarihini ve yazınızı FireFrog Creative İletişim sayfamdan bana gönderin. Böylece bebeğinizin ismine özel bir çalışma hazırlayabileceğim. Tasarım çalışmalarım bazen çok yoğun olduğu için bebeğin doğum tarihini bilmem, çalışmaları önceliklendirmekte faydalı olabilir.

Daha önce hazırladığım isim tablolarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Henüz bebeğinize isim seçmediyseniz BebekveBen’in 2000’ye yakın isim içeren Bebek İsimleri Listesi size yardımcı olabilir.

Sevgiler

Tanla

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
 1. Amanıııın Tanla 🙂
  Şaşkın mıyım neyim hiç üzerime alınmadan “Aaa Tanla ne güzel tablo yapmış hem de Elifli” diyordum ki..Bizim için yaptığını okudum.. Evet hamilelik böyle bir şey olsa gerek…
  Uğurböceklerini o kadar çok severim ki hem de,
  Gerçekten Elifin hayatımıza uğur getireceğine ben de inanıyorum.
  İnanılmaz mutlu oldum hatta gözlerimde 1 soğan etkisiyle yazıyorum bu satırları..
  Çok çok teşekkür ederiz, gerçekten çok beğendim(k)
  Hemen çıktı alıp evi bu tabloyla donatmak istiyorum (görmemişim bir kızı olmuş demezler umarım)
  Çok sağol, görüşmek üzere
  Eliften, benden bizden bir dolu sevgiler…

  • :))))
   Rica ederim Esra’cım. Beğenmenize çok sevindim. Minik Elif’in aramıza sağlıkla katılmasını dört gözle bekliyoruz.
   Sizleri kocaman kucaklıyorum.
   XXXOOO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sam

Bir Anne ve Oğulun Hikayesi: Sam’e Göre Yaşam

elif

Esra’nın Hamilelik Günlüğü – 35. Hafta