El Örgüsü Erkek Bebek Hırkaları

Hep kızlara, hep kızlara…Yeteeeer! Ben de oğluşumu cici cici giydirmek istiyorum 🙂

Gerçekten de, erkekler için model üretenlerin artık daha yaratıcı ürünler çıkarması şart. Kızlara binbir çeşit renk ve desende kıyafetler ve örgü örnekleri bulabilirken, erkeklerinki, nedendir bilmem, hep sınırlı oluyor. Renkler maviye mahkum oluyor, desenler saçörgüsü ya da çizgili modellerde takılıp kalıyor. Aşağıdakiler gibi hoşlandığım birkaç modeli binbir aramadan sonra buldum.

Şöyle civciv sarısı, kırmızı ya da orman yeşili bir hırka modeli bulursanız biryerlerde, bana haber verin olur mu? Kızlar için örgü hırka modelleri için bu yazıma göz atın.

Pickles.no

Etsy> EweHueNZ1

figandplum.com

yarnmonster.blogspot.com

yarnmonster.blogspot.com

Etsy> BarkingDogDesigns

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben
Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

2 yorum

  1. Yasemin Okur-Ateş

    So cute! I also love the hat models! I could not resist. I had to copy those pictures :)))

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*