in ,

Doktor Ziyareti-2. Hafta

Can bugün 2. hafta rutin ziyareti icin doktora gitti. Kilosu 7.13lbs(3 kilo 230 gram), boyu 20.5 inches (52cm).  Herşeyi normal gözüküyor. Doktor bebeğimi muayene ederken hızlı bir hareketle zaten kurumuş olan göbek bağının sarkan kısmını koparıp aldı. Göbek bağı alt temizliği yaparken bizi hep endişelendiriyordu. Pipiden mikroplar gelmesin diye her alt değiştirişte çevresini alkollü pamukla siliyorduk. Şimdi iyileşme yolunda olduğunu görmek sevindirici.

Doktordan çıktıktan sonra göğüs pompasının bozuk olup olmadığından emin olmak için hastanede Emzirme Danışmanının ofisine uğradık. Bizim pompanın çekim gücünü bir cihaz ile ölçerek bozuk olduğunu o da teyit etti. Şimdi pompayı aldığımız mağaza olan Babies r Us ya da üretici firma Medela`nın yetkilileri ile konuşurken daha sağlam kanıtlar ile gidebileceğiz. Acaba işe yarayacak mı?

Bu yazıya puan ver!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Süt Pompamız Bozuldu

Süt Pompasını İade Ettik