in ,

Doktor Ziyareti-2. Hafta

Can bugün 2. hafta rutin ziyareti icin doktora gitti. Kilosu 7.13lbs(3 kilo 230 gram), boyu 20.5 inches (52cm).  Herşeyi normal gözüküyor. Doktor bebeğimi muayene ederken hızlı bir hareketle zaten kurumuş olan göbek bağının sarkan kısmını koparıp aldı. Göbek bağı alt temizliği yaparken bizi hep endişelendiriyordu. Pipiden mikroplar gelmesin diye her alt değiştirişte çevresini alkollü pamukla siliyorduk. Şimdi iyileşme yolunda olduğunu görmek sevindirici.

Doktordan çıktıktan sonra göğüs pompasının bozuk olup olmadığından emin olmak için hastanede Emzirme Danışmanının ofisine uğradık. Bizim pompanın çekim gücünü bir cihaz ile ölçerek bozuk olduğunu o da teyit etti. Şimdi pompayı aldığımız mağaza olan Babies r Us ya da üretici firma Medela`nın yetkilileri ile konuşurken daha sağlam kanıtlar ile gidebileceğiz. Acaba işe yarayacak mı?

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süt Pompamız Bozuldu

Süt Pompasını İade Ettik